All Activity

This stream auto-updates     

1. Today
  2. Pytanie na dziś #8

National Geographic
  3. Pytanie na dziś #8

Hmm discavery
  4. Pytanie na dziś #8

Jaki jest twój ulubiony program w TV?
  5. Pytanie na dziś #7

Przeważnie śpię pół dnia potem wstaje jem i śpię dalej 🤣😋
  6. Yesterday
  7. Pytanie na dziś #7

oglądałem jakiś YouTuberow lub filmy
  8. Pytanie na dziś #7

Dzień wolny od szkoły spędzam grając na komputerze lub w piłkę nożną, jeżeli jest jakas kartkówka/test staram się nauczyc ale jak wiadomo nie zawsze wychodzi 😜
  9. Pytanie na dziś #7

U dziewczyny 😏
  10. Pytanie na dziś #7

Jak najczęściej spędzasz wolny dzień od pracy/szkoły?
  11. Pytanie na dziś #6

Pale strasznie uzaleznia
  12. Last week
  13. Pytanie na dziś #6

Nie paliłem, nie pale i nie będę palił. Wyrzucanie pieniędzy w błoto haftu..
  14. Pytanie na dziś #6

NIE. Strata zdrowia,pieniędzy ,ale każdy robi jak uważa.
  15. Pytanie na dziś #6

Czy palisz papierosy? Co sądzisz o tym nałogu?
  16. Pytanie na dziś #5

macheta, krzesiwo oraz koc
  17. Pytanie na dziś #5

Łódź, Samowystarczalną lodówkę piwa, leżak :) A tak serio to krzesiwo, broń (nóż/ Pistolet z zapasem naboi), torbę medyczną
  18. O medyku na wojnie

Oglądałem i jestem pod wrażeniem twórczości Mela Gibsona w tym filmie.. Wywarł on na mnie wiele emocji, ponieważ Ja jednak lubię tematykę wojenną i dla mnie ten film też był wyjątkowy.. Zasłużone 9.5/10 <3 Ps. Widzę że znalazłem na forum kogoś, kto także interesuję się trochę filmami @Stop Pajacing
  19. O medyku na wojnie

Cześć. Dziś pragnę przedstawić wam film wojenny. Nie przepadam z tym gatunkiem, ale ten tytuł jest wyjątkowy. Tytuł: Przełęcz ocalonych Rok produkcji: 2016 Gatunek: wojenny, biograficzny Krótki opis + opinia: Film oparty na faktach. Opowiada o żołnierzu pacyfiście, który postanawia nigdy nie chwycić za broń. Oczywiście "koledzy" z drużyny jak i przełożeni, nie aprobują jego decyzji, obawiają się, że kiedy oni będą stawiać życie na szali na froncie on będzie się chował za ich plecami. Okazuję się jednak, że główny bohater jest pełen odwagi. Zostaje medykiem. Jedna z ostatnich scen tego filmu pozostała w mojej pamięci: "pozwól mi Boże uratować jeszcze jednego... jeszcze jednego". Naprawdę dobrze oddane pole bitwy, gdzie ludzie umierają z każdej strony. Polecam gorąco. Moja ocena: 9/10 Triller:
  20. Pytanie na dziś #5

Broń, zapalniczke i line
  21. Pytanie na dziś #5

naładowany pistolet, kartka, coś do pisania :)
  22. Pytanie na dziś #5

Jakie trzy rzeczy zabrałbyś/zabrałabyś na bezludną wyspę?
  23. Pytanie na dziś #4

2x mały pies 1x kot 1x kotka + kot przybłęda chuj wie skąd
  24. Pytanie na dziś #4

1 mały pies, aby na sąsiadów szczekał
  25. Maj 2019 [#2} 1. Adi Nowak & barvinsky - Mortimer - goscinnie Dianka 2. Akon - Smack That ft. Eminem 3. Axwell ? Ingrosso - Dreamer 4. Avicii - Without You Audio ft. Sandro Cavazza 5. Bezczel ft. Tomson - Forrest Gump 6. BLACHA - Bonnie & Clyde (prod. Raff J.R.) 7. Blank Ft. Eminem & 2Pac - Psycho 8. Bomfunk MC's - Freestyler 9. Calvin Harris feat. Example - We'll Be Coming Back 10. chillwagon - góra trupów 11. chillwagon - rower 12. DNF x Daav One ft. I.GOT.U - Gucci (Official Video) 13. EMINEM-Broken Wings [ft. Sik World] 14. Feder feat. Alex Aiono - Lordly (Official Video) 15. FEDEZ - MAGNIFICO FEAT FRANCESCA MICHIELIN 16. Flirtini feat. Piotr Ziola - Dziki Brzeg [Official Music Video 17. GARO - I Hate Hollows 18. G-Eazy - I Mean It (Official Music Video) ft. Remo 19. Hinol Polska Wersja ft. Paluch, Kali, O.S.T.R, Niziol, OSTRY 20. Hinol Polska Wersja ft. Paluch, Kali, O.S.T.R, Niziol, OSTRY (pt2) 21. Hollywood Undead - Lion (Official Lyric Video) 22. Jan-rapowanie & NOCNY ft. Solar - Jutro [official audio] 23. Jan-rapowanie & NOCNY ft. Szpaku, Guzior - Wybory 24. J-AX & Fedez - Vorrei ma non posto (Official Video) 25. Lauv & Troye Sivan - i'm so tired... [Official Audio 26. Lil Nas X - Old Town Road (feat. Billy Ray Cyrus) [Remix] 27. Lil Peep - Awful Things ft. Lil Tracy (Official Video 28. Lil Peep - Broken Smile (Lyrics) 29. Lil Peep - The Brightside 30. Lil Peep & XXXTENTACION - Falling Down 31. Logic - 1-800-273-8255 ft. Alessia Cara, Khalid 32. Madonna, Maluma - Medellín 33. Milky Chance - Stolen Dance (Embody Remix) 34. mlodyskiny x schafter - dvd (prod. schafter) 35. NF - Let You Down (Audio) 36. Nightcore - Broken Dreams 37. Nightcore - Monster (Metal Version) (Switching Vocals) 38. Nightcore - Say My Name [Male Cover] 39. Nightcore Just My Type 40. Nina Suerte feat. Tess Stay (Bounce Inc Remix Edit) 41. P!nk - Walk Me Home (Official Video) 42. Paluch - Ile Jestes Wart ft. Onar (OFFICIAL AUDIO) 43. QBIK - Gdyby 44. Roxie - Lay Low 45. SCHAFTER - hotel wolnych .pokoi [deluxe] 46. Sebastian Ingrosso & Tommy Trash feat. John Martin - Reload (Radio Edit) 47. SlonMikser - Ania [KLIP] (unofficial video) 48. Smolasty ft. Tymek - Tusz [Official Music Video] 49. Wac Toja - Flamenco (prod. Jacon) 50. Zeamsone - Wstyd (VIDEO) 51. Zelo ft. Bialas - Wino, kobiety i spiew [official video]
  26. Pytanie na dziś #4

Tu gdzie aktualnie mieszkał to piesela jak wrócę to tez będzie
  1. Load more activity

Kontakt

TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: