All Activity

This stream auto-updates     

1. Past hour
  2. Zapraszam do składania swoich propozycji. Maksymalnie 10 utworów od jednej osoby, proszę o podawanie momentów ucięcia. Propozycje możecie składać do 30.06
  3. Yesterday
  4. Pytanie na dziś #14

Skorpion
  5. Pytanie na dziś #14

wodnik
  6. Pytanie na dziś #14

Waga
  7. Pytanie na dziś #14

Bliźnięta
  8. Pytanie na dziś #14

Ryby
  9. Pytanie na dziś #14

Baran
  10. Pytanie na dziś #14

Jaki jest twój znak zodiaku?
  11. Last week
  12. Earlier
  13. Pytanie na dziś #13

1 ,ale 2 też spoko gdyby nie to bogactwo
  14. Pytanie na dziś #13

Co to za pytanie xDDD Wole 2 opcje... Kto by z babą całe życie wytrzymał
  15. Pytanie na dziś #13

Opcja nr.1
  16. Pytanie na dziś #13

Wolisz mieć jedna kobietę przez całe życie i radzić sobie finansowo czy mieć co chwile inna i być bogatym
  17. [Zamknięty] Pytanie na dziś #12

Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty. Pozdrawiamy Administracja Forum | pompateam.pl
  18. [Zamknięty] Pytanie na dziś #12

Nie wiem, na forum to profile song, a na portalach społecznościowych to cycki... znaczy oczy.
  19. Na co zwracasz uwagę podczas przeglądania profilu innego użytkownika?
  20. Kwalifikacje do Minora za nami!

Kwalifikacje do Minora dobiegły końca. PT black wzięło udział w 3 z 4 możliwych podejść, jednak niestety nie udało nam się zakwalifikować. Najciekawszym meczem naszych rozgrywek było spotkanie z Virtus.Pro, które zakończyło się wynikiem 16-14 na korzyść rywali, jednak widowisko było pierwszorzędne! Już w przyszłym tygodniu będziemy brali udział w kolejnych kwalifikacjach do różnych turniejów, także koniecznie obserwujcie nasze media społecznościowe!
  21. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty. Pozdrawiamy Administracja Forum | pompateam.pl
  22. Podróż międzygwiezdna

Cześć. Ostatnio nie chciało mi się nawet grać, to większość czasu spędziłem na czytaniu i gotowaniu, ale kupiłem sobie takie fajne tabletki z magnezem, działają lepiej niż kilka kaw dziennie. W ten tydzień przyspamie trochę fajnymi filmami/serialami. Tu oto przedstawiam wam mój ulubiony film. Tytuł: Interstellar Rok produkcji: 2014 Gatunek: Sci-fi/ Fantastyka naukowa Opis: Interstellar to wysokobudżetowy, ambitny i wypełniony nauką film o podróży kosmicznej w nadziei odkrycia planety zdatnej do życia dla ludzi. Na Ziemi panuje chaos, działalność człowieka niszczy warstwę ozonową. Ludzie nie są już wstanie przewidywać katastroficznych zmian pogodowych. Powołana zostaje grupa astronautów, której zadaniem jest odnaleźć gdzieś w kosmosie miejsce dla ludzi. Podczas wyprawy dochodzi do wielu komplikacji. Według mnie ten film to master piece. Niesamowite ujęcia, budowanie klimatu, ukazanie kruchości życia. Top 30 film na IMDb. Jeden z dłuższych filmów, bo trwa prawie 3h, ale polecam nie przewijać i wczuć się w klimat. Ocena: 10/10 Tu taka popularna scena, też się popłakałem. Triller:
  23. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

Siatkówka i Piłka nożna
  24. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

Skoki narciarskie
  25. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

Piłka nożna™
  26. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

Koszykówka
  27. [Zamknięty] Pytanie na dziś #11

siatkówka
  1. Load more activity

Kontakt