Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Spyrek

Zgłoszenia urlopów

Recommended Posts

W tym temacie proszę zgłaszać swoje dłuższe nieobecności na serwerach.

Dłuższy brak aktywności bez jej zgłoszenia może skutkować degradacją z rangi administratora.

Admin @Iks de ma urlop do +/- 20 sierpnia bo poleciał do Polski i nie ma dostępu do komputera.

Witam

Przez jakiś czas nie będę mógł wchodzić na serwer "multi 1vs1" jak i "only hs" że względu na to że mam problemy z sprzętem mam nadzieję ze to naprawie a jak nie to w najbliższych dniach udaje sie do sklepu po nowy kumputer. ☺

Mam nadzieje ze moja nieobecność potrwa nie wiecej niż  jakies 7 do 12 dni (+,-).

Pozdrawiam.

Edited by ♥CaBBaGe♥♥

@MdE nie będzie na serwerze +/- do 25 sierpnia bo Przyleciał do Polski na wakacje. 

chciałbym zgłosić się o urlop do 27 Sierpnia ponieważ mam trochę spraw na głowie. Jak uporam się ze wszystkim postaram się jak najlepiej odrobic zaległości :P

Niestety ale moja nieobecność potrwa jeszcze jakieś 4 może 5 dni.Jeżeli nie ogarnę problemu to  zrezygnuje z admina,ponieważ po co mi jak i tak nie moge grać.

Pozdrawiam.

W ten weekend mnie nie ma. Jestem w Zakopanym. 

Nie będzie mnie parę dni do momentu naprawienia internetu.

Pozdrawiam, neiq.

Nie będzie mnie jakiś czas (nie wiem dokładnie ile, do momentu poprawienia wszystkich ocen), bo moja sytuacja w szkole nie wygląda za dobrze więc muszę siedzieć dużo przy książkach co nie umożliwia mi grę na serwerach.

Jak wszystko będzie okej to na 100% wrócę.

Zglaszam mozliwa nieobecnosc do mniej wiecej konca tego tygodnia z powodu nieprzewidywanej i uciazliwej choroby przez ktora z lozka nawet nie moge wstac ;_;

Zgłaszam nieobecność do max niedzieli .Nawał pracy w której muszę zostać nawet do 21-23.Do tego czasu zastąpi mnie @polakos48.

Edited by fl0w.

Niestety stało się, zdrowie nie pozwala mi póki co zbyt często przesiadywać przy komputerze. Wyniki badań nie są fajne, w związku z tym przez najbliższy miesiąc( może ciut mniej, może ciut więcej) moja aktywność na serwerach będzie na niskim poziomie. Od lutego działamy znowu z pełną parą :).

• Upvote 1

Zgłaszam nieobecność (lub ograniczoną aktywność) na serwerze w dniach 18.02-28.02. Ma to związek z końcówką sesji i potrzebą przeznaczenia większej ilości czasu na projekty.

EDIT. Nieobecność się nieco wydłuża, gdyż rozciąłem sobie palec u dłoni, co niestety uniemożliwia mi grę w CS. Jestem jednak często online na steam, więc przy zgłoszeniu nieodpowiedniego zachowania zaraz się pojawię ;)

Edited by ceCe

Zgłaszam nieobecność do połowy kwietnia z powodów prywatnych albo zmniejszoną aktywność (może czasem się pojawię).

A Propo zgłaszam Niższą aktywnosć na okres do 4Maja :) Powód: Praca  na 2 etaty brak czasu na grę :) i praca w delegacji :) 4 Maja sie okaże czy zostane z wami czy jednak nic sie nie da zrobić i z bólem bede musiał z wami sie pożegnać Pozdrawiam 

Nieobecność do 22 . Komputer się zepsuł i nie chce sie odpsuć xD

A tak poważnie uszkodzona karta graficzna i problemy z netem. 

Buziaczki :*

Nieobecność do 20.05.2018 , powód jest taki że komputer jedzie do żyda i trochę czasu zejdzie mi kupić nowy. 

Dacie rade beze mnie ;* 

Edited by zubasinio

Nieobecność do 7 dni.

Problemy z Internetami :C 

Nieobecność około miesiąca muszę ogarnąć swoje sprawy jak mi się uda to będę na jakoś godzinkę wchodził :D

sprawy sprzętowe i zdrowotne ogarnięte zawitam jutro :) 

• Like 1

Przez jakiś czas około 2 tygodni nie będę dostępny na serwerach powodem są sprawy prywatne. 

Chciałbym zgłosić małą nieobecność na serwerach do wtorku popołudnia, wyjechałem od wczoraj do pracy na pon I wtorek I nie mam dostępu do komputera. Grafikę dla @Majonezik uda mi się zrobić dopiero we wtorek jak zasiąde przed komputer 😄 Na forum oczywiście zostaje😄

• Like 1