Rokop

Komp do 3500tyś zł

Recommended Posts

Siemka, zamierzam kupić komputer do 3500tyś zł od razu zaznaczam ze nie jestem dobry w te "klocki" bo nigdy nic nie składałem rzadnego komputera z góry dzięki wszystkim. Komputer bez oprogramowania oczywiście 

http://www.morele.net/inventory/info/8vBVVB/

Na tym komputerze odpalisz nawet wiedźmina na wysokich / a jeśli kiedyś dokupisz dysk ssd to odpalisz nawet na mim streama o ile masz internet którego upload jest na stałych 5 mb/s.

@XiZ1 GTX 1060 wymienić na RX580 a i5-7500 na i5-7400. 
Ramy nieopłacalne. 

Ramy dałem te bo 2400mhz ma wsparcie od procesora a gtx 1060 6gb dałem dla tego ze wiem co ta karta potrafi a co do rx580 nic nie wiem bo nawet nie patrze na te nowe produkty amd .

Jakoś bardziej jestem przekonany do intela i nvidi .

a co do ryzena on też jest dobry ale z tego co widziałem to od intela jest lepszy tylko w renderingu.

2 godziny temu, Kacper napisał:

@XiZ1 GTX 1060 wymienić na RX580 a i5-7500 na i5-7400. 
Ramy nieopłacalne. 

ale czemu chcesz wymieniać 7500 na 7400 ???

17 godzin temu, XiZ1 napisał:

Ramy dałem te bo 2400mhz ma wsparcie od procesora a gtx 1060 6gb dałem dla tego ze wiem co ta karta potrafi a co do rx580 nic nie wiem bo nawet nie patrze na te nowe produkty amd .

Jakoś bardziej jestem przekonany do intela i nvidi .

a co do ryzena on też jest dobry ale z tego co widziałem to od intela jest lepszy tylko w renderingu.

ale czemu chcesz wymieniać 7500 na 7400 ???

Póki co jest lepszy, są co jakiś czas aktualizacje, najnowsza gra co wyszła ostatnio ma lepszą optymalizację na ryzenie. Intel nie ma przyszłości, wybór prosty. Ryzen lepszy jest od i5, natomiast i7 jest lepsza od ryzena.

• Upvote 1

@XiZ1 bo budżet. 
3500 to mała kwota, lepiej dać kasę w ram, ssd i kartę niż w procesor niewiele wydajniejszy bazowo :)