Jump to content
Sign in to follow this  
Kodzi

CS:GO - Mapy Do Trenowania

Recommended Posts

ĆWICZENIE AIM/REFLEKS

Poniższe mapy pomogą Ci w ćwiczeniu celności oraz refleksu, większość tych map polega na strzelaniu do botów. Wszystkie te mapy mają sporo funkcji m.in. Możliwość wybrania broni, ilość botów, prędkość poruszania się botów, nieskończoność amunicji, i wiele wiele innych funkcji. 

ĆWICZENIE PREFIRE

Te mapy z kolei pomogą Ci w ćwiczeniu Pre-Fire podczas wchodzenia na bombsite na mapach dust2, cache oraz mirage. Wszystko polega na tym, że w różnych miejscach na mapie są poustawianie boty, które po prostu musimy wyeliminować jak tylko je zobaczymy, dzięki czemu wyćwiczymy pozycjonowanie naszego celownika oraz refleks. Boty poustawianie są w takich miejscach, gdzie najczęściej możemy spotkać naszego przeciwnika w grach turniejowych. 

ĆWICZENIE GRANATÓW

Następujące mapy pomogą nam w trenowaniu granatów na rożnych mapach. Na mapie pokazane są pozycje w których mamy się ustawić i gdzie mamy namierzyć naszym celownikiem, aby rzucić idealnie poszczególny granat. Nie oszukujmy się - granaty są sporą częścią CS:GO i bez nich ani rusz kiedy już osiągniemy pewny stopień umiejętności. Ja nie wyobrażam sobie wejścia na np. bombiste A na mapie de_mirage bez smoków na pake, respa, schody i dżungle, wejście bez takich grantów jest prawie nieosiągalne kiedy gramy przeciwko trochę lepszym przeciwnikom. Tak więc, niektóre granaty każdy powinien znać, a te mapy Wam w tym zdecydowanie pomogą.

ĆWICZENIE OBRONY BS'A

Poniższe mapy pomogą nam w ćwiczeniu obrony bombistów. Trening polega na obronie BS przed falami botów.
Na tych mapach mamy również kilka przydatnych funkcji jak np. ilość botów, to czy mają mieć kamizelkę czy też nie, z jakich stron mają wychodzić itp. Nie ma tych map zbyt wiele, ale jak tylko pojawią się nowe umieszczę je w tym wpisie.

ZAPAMIĘTAJ !!!

Jeżeli chcesz pobrać którąkolwiek z map kliknij zielony przycisk Subskrybuj . Teraz mapa automatycznie pobierze się po włączaniu gry - Pamiętaj, aby móc pobrać mapę musisz być zalogowany na Steam w swojej przeglądarce. 

Następnie aby włączyć mapę z menu w CS:GO wybierz Graj >> Lokalnie z Botami >> Warsztat >> I wybierz mapę na której chcesz ćwiczyć.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...