Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Grzejson

Project Scorpio. Microsoft pokaże konsolę w przyszłym tygodniu?

Recommended Posts

Microsoft przy premierze Xboksa One postawił na nieco słabsze komponenty niż PlayStation 4, przez co wiele gier działa na tej konsoli odrobinę gorzej niż u konkurencji. Teraz zaś firma stawia na moc większą nawet od PS4 Pro.

Project Scorpio. Microsoft pokaże konsolę w przyszłym tygodniu?

Project Scorpio ma być dla Xboksa One tym, czy Prosiak jest dla PS4. Większa moc, lecz te same funkcjonalności i gry, lecz o nieco lepszej jakości.

PlayStation Plus vs. Games with Gold - Kwiecień 2017

Zgodnie z pierwszymi plotkami, Microsoft chce pokazać Skorpiona jeszcze przed E3, by na samej imprezie skupić się tylko na grach - podobną taktykę obrali przy XOne. Teraz zaś potwierdza to redaktor z portalu WindowsCentral, który odpowiada tam za markę Xbox. Zgodnie z serią jego tweetów, Zieloni ujawnią swojego małego potworka już w przyszłym tygodniu, o czym powiadomią nas już niebawem. Dodatkowo twierdzi, iż dev-kity Scorpio mają zbudowany ekran LCD, umożliwiający deweloperom obserwowanie statystyk osiągów sprzętu. Jego specyfikacja ma obejmować 12 GB GDDR5 oraz moc 6 Teraflopów. Do tego design konsoli ma być bardzo "kompaktowy" i na swoją korzyść wykorzystywać elementy chłodzące sprzęt. Jeśli martwicie się o gry, to redaktor uspokaja, iż wszystkie (poza VR) będą działać zarówno na Xboksach One jak i Project Scorpio, z tą różnicą, że na zwykłych jednostkach będzie mniejsza rozdzielczość. O pokazie Scorpio informuje nawet Shinobi602 znany w branży z wiarygodnych przecieków. Pamiętajcie tylko, że to plotka i wskazywany termin może okazać się nieprecyzyjny. Choć prawdą jest to, że Skorpiona zobaczymy jeszcze przed E3.

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this