Jump to content
Sign in to follow this  
Star Of Kirito

Kwietniowe Premiery Gier PlayStation 4

Recommended Posts

Witajcie.

Mamy już kwiecień zatem nadszedł czas na kolejne premiery gier na konsolę PS4 a oto i one!

 

1. Blackwood Crossing - Premiera 4 Kwietnia 2017

BlackwoodCrossing_03.jpgscarlett%20blackwood%20crossing.jpgBlackwoodCrossing_02.jpg

Producent: PaperSeven

Wydawca: Vision Games Publishing

Data Premiery: 4 Kwiecień 2017

Gatunek: Przygodowe, FPP, Eksploracyjne

Wersja Językowa: Angielska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 53,60 zł PROMOCJA TRWA DO 07.04.2017. Brak wersji pudełkowej.

Fabuła:

Blackwood Crossing to fabularna gra przygodowa w widoku pierwszoosobowym. Zapadająca w pamięć historia pełna intryg i tajemnic.

Wcielasz się w rolę Scarlett, nastolatki próbującej odnaleźć swoją życiową drogę. Dziewczyna budzi się zdezorientowana, by stwierdzić, że wraz z młodszym bratem, Finnem, z niejasnych przyczyn znalazła się w jadącym pociągu.
Jednak gdy do akcji wkracza tajemnicza postać, od razu staje się jasne, że nie jest to zwykła podróż. To początek magicznej wyprawy, głęboko powiązanej z życiem, miłością i stratą.
Uczestnicząc w emocjonującym dramacie, w którym świat i możliwości rozwijają się w niezwykły sposób, musisz przyjrzeć się z bliska temu, co łączy Cię z Finnem. Jesteście sierotami i więź między wami zawsze była silna. Jednak dorastanie przyniosło z sobą nowe zainteresowania i zaczęliście iść własnymi drogami.
Gdy stopniowo odkrywasz głębię cierpienia Finna, skutki Twojego oddalenia stają się wstrząsająco wyraźne.

 

 

2. Drawn to Death - Premiera 4 Kwietnia 2017

Drawn-to-Death%E2%84%A2_20151202170034.jDrawn-1.jpgdrawn_to_death.0.jpg

 

Twórca: Bartlet Jones Supernatural Detective Agency / San Diego Studio

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Data Premiery: 4 Kwietnia 2017

Gatunek: Akcja, Multiplayer, Strzelanki, FREE

Wersja Językowa: Angielska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Brak wersji pudełkowej.

Opis:

Zanurz się w świat bujnej wyobraźni licealisty i zmierz się z maksymalnie trzema innymi graczami w wyjątkowo zmiennym trybie wieloosobowym.

Odkryj wyjątkową, chaotyczną i niezwykle oryginalną krainę w całości złożoną z rysunków, jakie można zobaczyć w zeszycie nastolatka. Poznaj zagrania każdego z bohaterów i łącz umiejętności snajperskie z walką wręcz, aby odnieść zwycięstwo.

Wezwij na pomoc młodego rysownika. Niech zajrzy w głąb stronic i podejmie walkę w twoim imieniu, oblewając twoich przeciwników napojami i uderzając pięściami w papier.

Pozostawaj w ciągłym ruchu w stale zmieniającym się otoczeniu kształtowanym przez zadania domowe i materiały na klasówki, które stają się źródłem nowej broni oraz przeszkód szkicowanych przez młodego artystę.

 

 

 

3. Has-Been Heroes - Premiera 4 Kwiecień 2017

shot_1.pngHas-Been-Heroes-Announce.jpgshot_3.png

 

Twórca: FrozenByte

Wydawca: GameTrust

Data Premiery: 4 Kwietnia 2017

Gatunek: RPG, Fantasty,

Wersja Językowa: Angielska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Brak wersji pudełkowej.

Fabuła:

Akcja Has-Been Heroes rozgrywa się w klasycznym, fantastycznym świecie. Gracze przejmują kontrolę nad grupą podstarzałych bohaterów, którzy czasy świetności mają już dawno za sobą. Będąc na emeryturze i odpoczywając po niezliczonych, heroicznych czynach (zabijanie szczurów, uratowanie księcia, poskromienie smoka itd.), herosi otrzymują ostatnie zadanie – eskortę dwóch księżniczek do specjalnej akademii. Jak nietrudno się domyślić, realizacja powierzonej im misji nie jest łatwa, a na podopieczne czyhają liczne niebezpieczeństwa.

 

 

 

4. PaRappa the Rapper Remastered -  Premiera 4 Kwietnia 2017

1.png2.png6.png

 

Twórca: Sony Computer Entertainment

Wydawca: Sony Computer Entertainment

Data Premiery: 4 Kwietnia 2017

Gatunek: Towarzyskie, Rytmiczne, Muzyczne

Wersja Językowa: Angielska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 50,60 zł PROMOCJA TRWA DO 04.04.2017. Brak wersji pudełkowej.

Fabuła:

Użytkownik wciela się w tytułowego PaRappę – rapującego psa, który za wszelką cenę próbuje zdobyć serce Sunny Funny. W muzycznych popisach wspierają go dwaj przyjaciele: entuzjasta kotów zwany Katy Katem i tłuściutki miś PJ Berri. O względy wspomnianej piękności stara się także bogaty i narcystyczny pies, znany jako Joe Chin. Ta mało skomplikowana fabuła nie ma większego wpływu na rozgrywkę, lecz stanowi głównie pretekst do podejmowania kolejnych zadań.

 

 

 

5. Persona 5 - Premiera 4 Kwietnia 2017

persona5_01.jpgpersona5_03.jpgpersona5_06.jpg

 

Twórca: Atlus

Wydawca: Deep Silver / Koch Media

Wydawca PL: Techland

Data Premiery: 4 Kwietnia 2017

Gatunek: RPG, TPP, Fantasty,

Wersja Językowa: Angielska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna na PlayStation Store. Dostępna też jest wersja pudełkowa.

Opis

Persona 5 to najnowszą odsłona popularnego cyklu japońskich gier roleplaying Persona, będącego częścią znacznie obszerniejszej marki Shin Megami Tensei. Za produkcję ponownie odpowiada wewnętrzne studio deweloperskie firmy Atlus. W jego skład weszli ludzie znani z poprzednich odsłon części, w tym główny projektant Katsura Hashino, kompozytor Shoji Meguro oraz odpowiedzialny za wygląd postaci artysta Shigenori Soejima.

Fabuła ponownie pozwala na wcielenie się w ucznia japońskiego liceum, który odkrywa, że posiada nadnaturalne moce. Nowo nabyte umiejętności będzie musiał wykorzystać w walce z siłami ciemności. Całość podąża typowymi dla produkcji RPG ścieżkami. Na początku opowieści nasz bohater jest zatem dosyć słaby i duża część zabawy polega na zdobywaniu punktów doświadczenia, a następnie wykorzystywaniu ich do rozwoju postaci.

 

 

6. Bulletstorm: Full Clip Edition - 7 Kwietnia 2017

4.jpg6.jpg2.jpg

 

Twórca: PopleCan Fly

Wydawca: Gearbox Publishing

Data Premiery: 7 Kwietnia 2017

Gatunek: Akcji, FPP, FPS, Multiplayer

Wersja Językowa: Angielska i Polska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 53,60 zł PROMOCJA TRWA DO 07.04.2017. Brak wersji pudełkowej.

Fabuła:

Akcja Bulletstorm: Full Clip Edition została osadzona w XXVI wieku. Jedną z największych potęg w galaktyce jest Konfederacja Planet, której przewodzi charyzmatyczny generał Sarrano. Egzekwowanie jego woli gwarantuje działalność elitarnego oddziału Dead Echo. Gracz wciela się w Graysona Hunta – dawniej członka wspomnianej grupy, a obecnie pirata i wroga publicznego numer jeden. Większość czasu spędzamy na planecie Stygia, która dawniej była luksusowym centrum rozrywki. Zarządcy opuścili jej powierzchnię wiele lat temu, oddając ją we władanie zmutowanym roślinom. Ocalali ludzie podzielili się natomiast na wiele dzikich plemion.

 

 

7. LEGO City: ndercover / LEGO City: Tajny Agent - Premiera 7 Kwietnia 2017

1.png501261593.jpgmaxresdefault.jpg

 

 

Twórca: TT Fusion

Wydawca: Warner Bros Interactive Entertainment

Wydawca PL: Cenega S.A.

Data Premiery: 7 Kwietnia 2017

Gatunek: Akcji, TPP, LEGO, Humorystyczne

Wersja Językowa: Angielska i Polska

Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Dostępna jest też wersja pudełkowa.

Fabuła:

W wydanym między innymi na platformę PlayStation 4 LEGO City: Undercover gracz wciela się w rolę Chase'a McCaina – oficera policji, który po latach powraca do rodzinnego miasta LEGO City. Jego naczelnym zadaniem jest pojmanie swojego nemesis – złoczyńcy legitymującego się jako Rex Fury. W tym celu bohater rozpoczyna pracę pod tytułową „przykrywką”, infiltrując od wewnątrz mafijne szeregi. Fabuła, poszerzana w toku rozgrywki, jest pełna odniesień do popkultury – wprawne oko wychwyci rozmaite nawiązania do przygód Jamesa Bonda, Starsky'ego i Hutcha, a nawet Batmana. Całość wzbogacono solidną dawką specyficznego humoru, charakterystycznego dla produkcji tworzonych przez zespół Traveller's Tales.

 

 
8. Cosmic Star Heroine - Premiera 11 Kwietnia 2017
 
CSH_screen11_upscale.pngmaxresdefault.jpgCosmic-Star-Heroine-Battle-UId.png
 
 

Twórca: Zeboyd Games
Wydawca: Zeboyd Games
Data Premiery: 11 Kwietnia 2017
Gatunek: RPG, Klasyczne RGP
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 50,40 zł PROMOCJA TRWA DO 11.04.2017. Brak wersji pudełkowej.
Opis:

Cosmic Star Heroine to gra RPG w klimatach sci-fi, za którą odpowiada studio Zeboyd Games, znane z wielu niszowych produkcji. Zaledwie dwuosobowy zespół przygotował między innymi Breath of Death VII: The Beginning, Cthulhu Saves the World oraz trzecią i czwartą część serii Penny Arcade Adventures: On the Rain-Slick Precipice of Darkness.

W Cosmic Star Heroine wcielamy się w niejaką Alyssę L’Salle, jedną z najlepszych agentek galaktycznego rządu, która wielokrotnie ratowała wszechświat przed zagładą. Niestety, kiedy Alyssa przypadkowo odkrywa mroczny spisek, zostaje publicznie ogłoszona legendarnym szpiegiem. Ta niedźwiedzia przysługa doprowadza do tego, że anonimową niegdyś bohaterką zaczynają interesować się złe organizacje, którym nie raz podpadła w swoich misjach. Alyssa musi poradzić sobie z problemami i zrozumieć, dlaczego rząd ujawnił jej tożsamość.

Gra należy do gatunku RPG, przemierzamy w niej kolejne lokacje i walczymy z wrogami. Oponenci potrafią poruszać się po mapach, więc mogą wypuścić się w pościg za graczem. Sama walka odbywa się na tym samym ekranie co eksploracja i toczy się w systemie turowym. Projektując mechanikę bitew autorzy połączyli pomysły ze swoich poprzednich gier i czerpali inspiracje ze znanych reprezentantów gatunku. W starciach Alyssa korzysta z nietypowej broni: kija, który przeobraża się w karabin oraz generuje ochronne pole siłowe.

Jak przystało na grę RPG, Cosmic Star Heroine zawiera wiele innych elementów. Ważnym aspektem jest fabuła, którą poznajemy w toku rozmów z różnymi postaciami. Intrygującym dodatkiem jest możliwość wpływania na wygląd szpiegowskiej kwatery głównej bohaterki oraz rekrutowania dodatkowych agentów, podobnie jak w serii Suikoden. Warto wspomnieć też o tym, że studio Zeboyd Games skorzystało z silnika Unity, popularnego wśród twórców niezależnych. Od strony wizualnej tytuł stawia na dwuwymiarowy pixel-art.

 

 
 

9. Yooka-Laylee -  Premiera 11 Kwietnia 2017

1.jpg5.jpg7.jpg

Twórca: Playtonic Games
Wydawca: Team 17
Wydawca PL: Cenega S.A.
Data Premiery: 11 Kwietnia 2017
Gatunek: Zręcznościowe, TPP, Fantasy, Platformówki 3D
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Brak wersji pudełkowej.
Opis:

Yooka-Laylee to wydana na PlayStation 4 trójwymiarowa platformówka. Opracowało ją studio Playtonic Games i w skład zespołu weszli ludzie, którzy odegrali kluczowe role przy produkcji największych przebojów studia Rare. Wygląd postaci opracował Steve Mayles, który pełnił tę samą rolę przy takich seriach jak Banjo-Kazooie oraz Donkey Kong Country. Muzykę stworzyli kompozytorzy soundtracków do obu tych cykli, David Wise oraz Grant Kirkhope, natomiast głównym projektantem był Gavin Price, czyli człowiek odpowiedzialny za Viva Pinata oraz Banjo-Kazooie: Nuts 'n Bolts.

Tytuł gry stanowi zlepek imion głównych bohaterów. Yooka to kameleon posiadający wyjątkowo długi język, który po wystrzeleniu z pyska może przylepiać się do różnorodnych powierzchni, co pozwala gadowi pokonywać duże dystanse w sposób analogiczny do znanej z innych gier linki z hakiem. Natomiast Laylee to nietoperz potrafiący aktywować soniczny atak. Ponadto zwierzak jest w stanie podnieść kameleona i wykonać razem z nim krótki lot.

Podczas rozgrywki eksplorujemy potężne trójwymiarowe lokacje, gdzie dostanie się do wielu miejsc wymaga sprytnego wykorzystywania unikalnych umiejętności każdego z bohaterów. Świat wypełniony został gęsto różnorodnymi przedmiotami i bonusami do zebrania. Gdy po raz pierwszy wkroczymy na mapę, wiele jej fragmentów jest niedostępnych. Przejście do nich otwieramy, odszukując i zbierając złote artefakty.

 

 

10. Call of Duty: Infinite Warfare - Continuum - Premiera 18 Kwietnia 2017

063447.jpg2040298_0.jpgcall-of-duty-infinite-warfare-continuum-

 

Twórca: Infinity Ward
Wydawca: Activision Blizzard
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Akcji, Zombie, FPS, Strzelanki.
Wersja Językowa: Pełna Polska Wersja Językowa
Wersja Gry: Dystrybucja Cyfrowa
Fabuła:

Nowy rozdział wspomnianej minikampanii, zatytułowany Shaolin Shuffle, ponownie pozwala graczom wcielić się w czwórkę bohaterów uwięzionych na planie filmu grozy przez szalonego reżysera Willarda Wylera, któremu głosu i wizerunku użyczył Paul Reubens. Tym razem scenerią dla walk z hordami żywych trupów jest Nowy Jork lat 70., w którym nie brakuje nawiązań do subkultury dyskotekowej i oświetlanych neonami klubów nocnych. Mentorką dla bohaterów jest tzw. Shaolin Sister, w którą wciela się Pam Grier. Gracze mogą nauczyć się od niej czterech stylów walki kung fu, które bardzo przydają się w starciu z zombie.

 

 

11.  Full Throttle Remastered - 18 Kwietnia 2017

250506873.jpgFull-Throttle.jpgday_of_the_tentacle_remastered_7_1-600x3

 

Twórca: Double Fine Productions, Inc.
Wydawca: Double Fine Productions, Inc.
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Przygodowe, science fiction, point-and-click
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 50,40 zł PROMOCJA TRWA DO 18.04.2017. Brak wersji pudełkowej.
Fabuła:

Fabuła Full Throttle toczy się w 2040 roku i gra prezentuje mało optymistyczną wizję przyszłości, w której klasyczne pojazdy ustępują miejsca maszynom wykorzystującym napędy antygrawitacyjne. Akcja toczy się w pustynnym regionie Stanów Zjednoczonych, w okolicach autostrady numer 9. Głównym bohaterem jest wódz gangu motocyklowego imieniem Ben, który wraz z towarzyszami zostaje niesłusznie oskarżony o zamordowanie Malcolma Corleya, czyli właściciela ostatniej firmy produkującej tradycyjne motocykle.

Naszym zadaniem jest oczyszczenie imienia Bena oraz dopilnowanie, aby sprawiedliwość dosięgła prawdziwego sprawcę.

 

 

12. Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - 18 Kwietnia 2017

492341043.jpgZmM92QD.jpgzen-pinball-2-guardians-of-the-galaxy-an

 

Twórca: Telltale Games
Wydawca: Telltale Games
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Przygodowe, science fiction, komiksy, humorystyczne
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

Zgodnie z tytułem, gra bazuje na licencji komiksów wydawnictwa Marvel i opowiada o przygodach grupy znanej jako Strażnicy Galaktyki. Marvel’s Guardians of the Galaxy: The Telltale Series bazuje na najnowszym jej wcieleniu, które zadebiutowało w 2008 roku. Ten skład, z małymi zmianami, funkcjonuje do dzisiaj i to on pojawił się w filmowej adaptacji z 2014 roku.

Strażnicy Galaktyki mocno odbiegają od licznych drużyn superbohaterów zamieszkujących uniwersum wydawnictwa Marvel. W skład grupy wchodzą bowiem głównie różnego sortu wyrzutki i kryminaliści. Do tego ich przygody utrzymane są w klimatach science fiction i większość z nich rozgrywa się w odległych rejonach galaktyki.

 

 

13. Shiness: The Lightning Kingdom - 18 Kwietnia 2017

home.jpgshiness-the-lightning-kingdom-screenshotid-3.jpg

Twórca: Enigami
Wydawca: Focus Home Interactive
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: RPG, TPP, Fantasy
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

Dawno temu istniała planeta o nazwie Mahera, którą zamieszkiwali przedstawiciele różnych gatunków żyjących ze sobą w zgodzie, gdyż łączyła je duchowa energia Shi. Z czasem jednak cywilizacje rozkwitały, co finalnie doprowadziło do zminimalizowania działania Shi, wybuchu straszliwej wojny i rozbicia świata na kawałki. Od tamtej pory wszystkie rasy żyją samodzielnie, mieszkając na osobnych, unoszących się w powietrzu wyspach. Gracze wcielają się Chado, który wraz ze swoim przyjacielem Pokym rozbija się na jednej z nich. Bohaterowie mieli pecha, gdyż trafili do bardzo niebezpiecznego miejsca zwanego Adorn, a dodatkowo na ich barkach spoczywać będzie przyszłość świata. Na szczęście w późniejszych etapach do zespołu dołączą kolejni herosi, którzy pomogą im w wykonaniu trudnej misji.

 

 

14. The Disney Afternoon Collection - 18 Kwietnia 2017

the-disney-afternoon-collection-time-attDisney-Afternoon-banner.jpgthe-disney-afternoon-collection-screensh

Twórca: Capcom
Wydawca: Capcom
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Zręcznościowe, Platformówki, Seriale animowane
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

The Disney Afternoon Collection na PlayStation 4 to kolekcja sześciu gier opartych na klasycznych disnejowskich kreskówkach telewizyjnych, które wydano pierwotnie na konsoli NES na przełomie lat 80. i 90. Za stworzenie oryginałów oraz ich odświeżonych wersji odpowiada japońska firma Capcom, która pod koniec lat 80. nawiązała kilkuletnią i owocną współpracę z firmą Disney. Jej efektem były świetnie oceniane gry konsolowe oparte na najpopularniejszych hitach wytwórni z dużego i małego ekranu. W The Disney Afternoon Collection znalazły się tytuły korzystające z licencji czterech serii TV: Brygada RR (ang. Chip ‘n Dale Rescue Rangers), Kacze opowieści (ang. Duck Tales), Super Baloo (ang. TailSpin) oraz Dzielny Agent Kaczor (ang. Darkwing Duck).

 

15. Wonder Boy: The Dragon's Trap - 18 Kwietnia 2017

1.jpg3.jpg2.jpg

Twórca: Lizardcube
Wydawca: DotEmu
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Zręcznościowe, Fantasy, Platformówki, 2D.
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa dostępna tylko na PlayStation Store. Członkowie PS PLUS tą grę mogą kupić za 67,20 zł PROMOCJA TRWA DO 18.04.2017. Brak wersji pudełkowej.
Fabuła:

Wcielamy się w tytułowego Wspaniałego Chłopca, który ma za zadanie zabić przyczajonego w jaskini smoka. Niestety, wykonanie tej misji ściąga na niego magiczną klątwę, przeobrażającą go w człekokształtnego jaszczura. Kampania obraca się wokół prób odwrócenia tego zaklęcia.

 

 

16. Syberia 3 - 18 Kwietnia 2017

420170404232807.jpg20161219190900.jpg120170404232725.jpg

Twórca: Microids/Anuman Interactive
Wydawca: Microids/Anuman Interactive
Wydawca PL: CDP.PL
Data Premiery: 18 Kwietnia 2017
Gatunek: Przygodowa, TPP
Wersja Językowa: Pełna Polska Wersja Językowa
Wersja Gry: Cyfrowa, dostępna jest wersja pudełkowa.
Fabuła:

W Syberii 3 poznajemy dalsze losy Kate Walker, amerykańskiej prawniczki, którą sprawy biznesowe zawiodły w najzimniejsze rejony Rosji. W poprzednich grach z serii bohaterka wybrała się w pełną przygód podróż w celu odnalezienia prawowitego spadkobiercy fabryki automatonów, a następnie razem z nim zdecydowała się udać na daleką północ do legendarnej krainy, gdzie wciąż żyją mamuty.

Ponieważ najważniejsze wątki z dwóch poprzedni Syberii zostały zamknięte w dwójce, Syberia 3 PlayStation 4 przedstawia zupełnie nową przygodę, na początku której Kate Walker trafia do wioski ludu Youkol. Oczywiście znajomość wcześniejszych wydarzeń stanowi atut, ale nie jest wymagana do zrozumienia historii trójki.

17. The Silver Case - 21 Kwietnia 2017

108845329.jpg108838262.jpg108842006.jpg

 

Twórca: playsm
Wydawca: playsm
Data Premiery: 21 Kwietnia 2017
Gatunek: Przygodowe, Detektywistyczne, Policyjne
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

Remake oferuje dokładnie tę samą fabułę co pierwowzór. The Silver Case osadzone jest w 1999 roku w Japonii, na terenie obszaru znanego jako 24 Dzielnice. W miejscu tym dochodzi do serii brutalnych, ale jednocześnie bardzo dziwnych morderstw.

Gra koncentruje się na losach lokalnego departamentu policji, którego pracownicy podczas próby rozwiązania sprawy odkrywają, że idealnym podejrzanym byłby słynny zabójca Kamui Uehara, mający na koncie skuteczne zamachy na wielu najważniejszych członków rządu. Problem w tym, że Ueahara został kilka lat wcześniej zabity przez jednego z detektywów pracujących obecnie w wydziale zabójstw 24 Dzielnic.

Co ciekawe, gra składa się z dwóch scenariuszy. Pierwszy z nich opowiada o policjantach, a drugi pozwala na wcielenie się w dziennikarza badającego tę samą sprawę.

 

18. Outlast 2 - 25 Kwietnia 2017

344812987.jpg344813721.jpg344812254.jpg

 

Twórca: Red Barrels
Data Premiery: 25 Kwietnia 2017
Gatunek: Horror, Survival, Akcji
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

Outlast 2 rozgrywa się na terenie regionu Supai, położonego w pobliżu Wielkiego Kanionu Kolorado w stanie Arizona. Głównym bohaterem gry jest Blake Langermann – dziennikarz i kamerzysta, który zmierza do tego miejsca w towarzystwie żony – Lynn – celem rozwikłania zagadki tajemniczej śmierci anonimowej kobiety; nie wiadomo, czy padła ofiarą morderstwa, czy też z nieznanych przyczyn postanowiła popełnić samobójstwo.

Zawiązanie akcji następuje w momencie, kiedy helikopter, na którego pokładzie podróżowało małżeństwo, ulega katastrofie, a Blake i jego druga połówka zostają rozdzieleni. Szybko wychodzi na jaw, że znajdującą się nieopodal wioskę zamieszkują agresywni kultyści, którzy wierzą w zbliżający się wielkimi krokami koniec świata. Od tej pory zadaniem bohatera jest odnalezienie Lynn i ucieczka z tego ponurego miejsca.

 

@IsAmu czekamy na serie u Ciebie na kanale :)

 

19. Sniper: Ghost Warrior 3 - 25 Kwietnia 2017

14613128.jpg1732567914.jpg1732570394.jpg

 

Twórca: CI Games / City Interactive
Wydawca: CI Games / City Interactive
Wydawca PL: CI Games / City Interactive
Data Premiery: 25 Kwietnia 2017
Gatunek: Akcji, FPP, Skradanki
Wersja Językowa: Pełna Polska Wersja Językowa
Wersja Gry: Cyfrowa oraz pudełkowa
Fabuła:

Fabuła Sniper: Ghost Warrior 3 osadzona została w realiach narastającego zimnowojennego konfliktu pomiędzy Rosją i Stanami Zjednoczonymi. Wspierani przez Kreml separatyści dostali rozkaz zdestabilizowania odległego regionu Gruzji, wcześniej uważanego za teren bez strategicznego znaczenia. W grze wcielamy się w postać snajpera piechoty morskiej - Jonathana Northa, którego misją jest nie tylko sprawna i możliwie cicha eliminacja kluczowych celów, ale i osobista sprawa związana z zaginionym w tym rejonie młodszym bratem. Bohater działający samotnie za linią wroga, musi zdecydować, z którymi stronami konfliktu warto współpracować, a komu trzeba stawić czoła.

 

 

20. Valhalla Hills: Definitive Edition - 25 Kwietnia 2017

261850673.jpg261844948.jpg261842935.jpg

 

Twórca: Funatics Development
Wydawca: Daedalic Entertainment
Wydawca PL: CDP.PL
Data Premiery: 25 Kwietnia 2015
Gatunek:
Wersja Językowa: Angielska z Polskimi napisami
Wersja Gry: Cyfrowa oraz pudełkowa
Fabuła:

Fabuła opowiada o plemieniu wikingów, którzy spędzili swoje życie, łupiąc Europę. Po śmierci udają się do Asgardu, ale, ku ich zdziwieniu, zastają wrota do Valhalli zamknięte na cztery spusty. Okazuje się, że przyczyną tego stanu rzeczy jest konflikt między Odynem i jego synem Leko, który spektakularnie oblał egzamin na bóstwo. Zdenerwowany ojciec mianował go bogiem budowniczych, a następnie wygnał go i dusze zmarłych wikingów z powrotem na Ziemię. Podczas rozgrywki rolę wypędzonego syna Odyna obejmują gracze i muszą pomóc swoim podwładnym w powrocie do Valhalli.

 

 

21. What Remains of Edith Finch - 25 Kwietnia 2017

428353535.jpg428356218.jpg428350119.jpg

 

Twórca: Giant Sparrow
Wydawca: Sony Interactive Entertainment
Data Premiery: 25 Kwietnia 2017
Gatunek: Przygodowe, FPP
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

Gra stanowi swoisty zbiór krótkich historii, opowiadających o losach poszczególnych członków pewnej amerykańskiej rodziny obarczonej tajemniczą klątwą. Akcja poszczególnych epizodów toczy się na przestrzeni 100 lat, od początków XX wieku aż do współczesności. Miejscem akcji jest zaś stan Waszyngton, pełen leśnych i górzystych terenów, przywodzących na myśl kultowy serial Davida Lyncha Miasteczko Twin Peaks.

 

 

22. Constructor HD - 28 Kwietnia 2017

334873290.jpg334872900.jpg334872510.jpg

 

Twórca: System 3
Wydawca: System 3
Data Premiery: 28 Kwietnia 2017
Gatunek: Strategiczne, Ekonomiczne, RTS
Wersja Językowa: Angielska
Wersja Gry: Cyfrowa
Fabuła:

W grze wcielamy się we właściciela firmy budowlanej, a naszym zadaniem jest dynamiczny rozwój biznesu i wyeliminowanie depczącej nam po piętach konkurencji. W trakcie zabawy musimy dbać o pozyskiwanie niezbędnych materiałów (drewno, beton) i wznosić rozmaite domy, dostosowane do wymagań naszych potencjalnych klientów. Zarówno proste, drewniane chaty, jak i ogromne posiadłości zapewnią nam zysk z wynajmu, który pozwoli na rozwój działalności i pozostawienie w tyle naszych rywali.

 

 

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...