Sign in to follow this  
Grzejson

Salt and Sanctuary trafi na PS Vita już za kilka dni!

Recommended Posts

Mniej więcej rok po premierze Salt and Sanctuary na PS4 gra ukaże się na PS Vita.

15 marca 2016 na PS4 trafiło Salt and Sanctuary - RPG 2D, silnie inspirowane serią Souls od From Software. Dwa dni później po grę mogli sięgnąć posiadacze PC. Produkcja została bardzo ciepło przyjęta - Adam ocenił ją w recenzji na 8,5/10 punktów, chwaląc ciekawy świat gry, satysfakcjonujący system walki i emocjonujące starcia z bossami. Już w pierwszym trailerze Ska Studios obiecało wersję na PS Vita, planując jej wydanie równocześnie z wersją PS4. Nie udało się zrealizować tego celu, który okazał się zbyt ambitny. Ci, którzy cierpliwie czekali na wersję na PS Vita, muszą wytrzymać jeszcze kilka dni, do 28 marca 2017.

- Dziękujemy wszystkim za cierpliwość i wsparcie - pisze Ska Studios. - Żadne studio nie może przetrwać bez uznania ze strony odbiorców. Ostatnią rzeczą, jakiej byśmy sobie życzyli, to was rozczarować. Jesteście wspaniali. Życzymy dalszych sukcesów w niszczeniu heretyków, tworzeniu zbyt potężnych buildów, przechodzeniu gry bez zbroi na poziomie 1 i wykorzystywaniu glitchy.

Wersję na PS Vita przygotowało studio Sickhead Games, mające na swoim koncie m.in. konsolowe wersje Stardew Valley i Darkest Dungeon. Ska Studios dopracowało jedynie drobiazgi, takie jak elementy interfejsu, kamerę czy efekty.

Warto również przypomnieć, że dzięki funkcji Cross-buy gracze, którzy sięgnęli po Salt and Sanctuary na PS4, 28 marca automatycznie zyskają dostęp do wersji na PS Vita.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Sign in to follow this  

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: