Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
ryewhere

Skarga [hehe] [retake]

Recommended Posts

Twoja nazwa: ryewzz
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: hehe
Data przewinienia: 14.09.2021 godzina 00:55
Mapa: train
Link do demka/ss:  https://imgur.com/L6se9lj
Opis sytuacji: W rundzie numer 29 gracz "hehe" zginął od któregoś z moich teammateów i zwyzywał go od "pedałów" jak widać na zdjęciu. Nie jest to pierwszy raz, gdy widze że wyzywa innych od p-wordów czy n-wordów(w polskim języku).  

Edited by ryewhere
  • Przykro mi 1
  • Haha 1

Jak mam być szczery to to jest normalka wśród graczy na retaku. Nie robiłbym szumu o tego typu sytuacje.

• Słabe 2
  • Haha 3
  • Downvote 1

Jeśli również mam być szczery to każdy składający skargę na innego gracza z powodu wyzwiska, w momencie składania skargi jest osobą świętą która na serwerze nigdy nikogo nie zwyzywała, Trochę więcej dystansu panowie. Raczej 90% społeczności csa ma taki odruch że jeśli zginie któryś raz z kolei od tej samej osoby to automatycznie pisze różnego typu wyzwiska na czacie.  Oczywiście nie jestem zdania że takich osób nie powinno się karać jeśli jest to zjawisko zaobserwowane niejednokrotnie podczas jednej mapy. Jeśli taka sytuacja się powtórzy napisz do któregoś z nas na steamie lub zrób kilka screenów i napisz jeszcze jedno zgłoszenie, a ja lub któryś z moich kolegów z serwera nałoży karę na czat tekstowy lub głosowy w zależności od zaistniałej sytuacji. Na ten moment radzę się wstrzymać.

POZDRAWIAM 😉

• Love 1