Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Masuj Dzika

przyjęta Takie tam awp

Recommended Posts

Witam witam. Przychodzę z pomysłem wprowadzenia max 2 awp na drużynę. Nie ważne czy ktoś jest vipem czy nie 2 awp i tyle. Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji.

Zachęcam do dołączenia się do dyskusji 🙂

Edited by Masuj Dzika
  • Like 1
  • Upvote 5

Jestem za. 

Czasem to już denerwuje jak stoją same awupy i się wyjść nie da bo 5 osób w ciebie wcelowanych z różnych miejsc. 🙄

• Like 2
  • Upvote 1

Dzień dobry ja się  zgadzam  z masuj dzika ale najlepiej jakby było to zależne od ilości osób w drużynie albo serwerze nie wiem czy jest to wykonywalne, ale tak byłoby najlepiej. 

Ograniczenie do 2 awp trochę słabe, tak 4 max byłoby super(wliczając vipy)

• Like 2

Szczerze mówiąc to nie bardzo. VIP powinien się jakoś wyróżniać i musi czymś zachęcać do zakupu. Ciągłe zwężanie przywilejów przysługujących VIP'om nie jest dobrym pomysłem - tym bardziej jeśli chodzi o kwestie limitu AWP, która nie wpływa jakoś rażąco na gameplay. 

• Upvote 1

Po zwężeniu przywilejów można by wymyślić coś w zastępstwie za dany przywilej, choćby dodanie nawet negeva dla vipa tylko. Wiem już były kiedyś tematy o negevie itd, ale trzeba liczyć na to, że ludzie będą używali tego z rozwagą

• Upvote 2

Ja bym był za wprowadzeniem limitu, psuje to gameplay, więcej osób wyjdzie z serwera po prostu ze złości i nie wróci niż vip'y, które na pewno nie grają tylko AWP'ami i nie sądzę, żeby była to główna przyczyna kupowania przez nich VIP'a

Pozdrawiam, buziaczki <3

• Like 2

Proste że tak zgadzam się z Masuj 🙃🙃😎😎

• Like 1

W związku z tym, że propozycja wyszła od zastępcy opiekuna, a większość odzewu jest pozytywna - propozycja będzie przyjęta. Przekazałam już wyżej, dam znać na forum kiedy zmiana zawita na serwerze. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this