Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

+_+

18.7.2021

only mirage.

malinawow.

ban perm.

mirage .

Dostałem bana na main na 2dni i chciałem porać na serwie na innym koncie ale malina wbił i dał mi bana perma po 2 dniach minął mi ban . Grałem 1 dzień na serwerze poczym wchodzi malina. Daje mi bana perma na maina nick +_+ taki jak na smurfie i chce sie odwołać za niesłusznego bana.

Edited by +_+
błędy

Wyjaśnijcie mi to, bo nie do końca rozumiem. 

Dostałeś bana na dwa dni, w czasie trwania tej blokady wszedłeś na serwer na innym koncie, wtedy zostałeś zbanowany permanentnie przez Malinę, odczekałeś dwa dni pierwszej blokady, wszedłeś na serwer i zostałeś zbanowany za granie na aktywnym banie, którym był perm otrzymany za wejście podczas aktywnego, dwudniowego bana. Dobrze rozumiem?
@Malinaw0w~ @+_+
Potwierdźcie, ewentualnie zmieńcie coś w mojej historyjce. 

na smurfie dostałem perma a na main 2 dni '

@Karmela

Edited by +_+

Konto na jakim dostajesz bana nie ma znaczenia, liczy się wyłącznie osoba powiązana z blokadą. 

tak jak napisałaś w pierszej wypowiedzi jak sie nie da odbanowac to trudno

@Karmela:(

Edited by +_+

Dostałeś bana od Haxeda na koncie main po czym założyłeś sobie nowe konto i wbiłeś na serwer na aktywnym banie więc dałem Ci perma za to.

Dzisiaj wbijam na serwer patrzę a Ty sobie grasz więc zapytałem kto Ci dał ub, a Ty że to Twoje konto main zapytałem @Baku czy mam Cię zbanować napisał, że tak więc wbiłem i dałem bana wpisując własny powód później Baku pisze, że Ci ban znikł chciałem wyjść z sm po czym kliknąłem !nb na bindzie i dało bana z powodem !nb

Wszystko więc jest jasne. Złamałeś punkt regulaminu mówiący:
20. Gracz, który otrzymał bana/mute'a/gag'a na jednym koncie, nie może przebywać na innym koncie unikając tym samym kary.  

Perm to jednak zbyt ostry wymiar kary, a więc ban na obu Twoich kontach zostanie zmieniony na blokadę na okres jednego miesiąca za złamanie regulaminu.

Guest
This topic is now closed to further replies.