Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
VacSenior

 zamknięte Skarga na administratora

Recommended Posts

Skarga X1m3x_G0d #hyfte Retakes5v5

Twoja nazwa: VacSenior
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: X1m3x_G0d #hyfte
Data przewinienia: 08.07.2021
Mapa: De_Dust 2/De_mirage
Link do demka/ss: nie posiadam
Opis sytuacji: Potężny administrator może po ciężkim dniu nie wnikam, wyrzuca graczy przez "Dojeżdżanie" (np. w moim przypadku jungli na mapie de_mirage, gdzie nie przekroczyłem nawet drzwi/ramy na drzwi, oraz podczas gdy wyrzucony z serwera, dołączyłem ponownie i napisałem "wyrzucasz ludzi za dojeżdżanie xD", po czym powiedział "żebym kupił sobie mikrofon, a nie pisał"(nie mam pojęcia co to ma do rzeczy, jeżeli ktoś "zwykły gracz" upomni potężnego administratora) po czym, gdy widzi że idę w stronę jungli na ławkę już włącza mikrofon i mówi "no i teraz..." nie dokończył, aczkolwiek sądząc po sytuacji jaka się wydarzyła myślę że chciał powiedzieć, że teraz mnie zbanuje, bo tym też mi groził), obraża graczy, mówiąc na czacie głosowym "Czemu ten chłop w ogóle gra jak ma 0/15" itp. (tu chodziło o jakiegoś przeciwnika, też na mapie de_mirage). Nie miły, łamiący regulamin oraz wyznający prawo, iż admin ma większe możliwości od każdego, więc może on dodawać niezapisane zasady do regulaminu oraz wyśmiewać/obrażać różnych ludzi/graczy z powodu ich umiejętności jakie pokazują w grze oraz ukazywania złości przez używanie mikrofonu, gdyż ktoś rzucił flash'a, a on akurat go dostał i miał mleko, od razu mówi nick oraz coś w stylu "i po chuj flash'ujesz". Chciałbym złożyć propozycję, żeby zdegradować do rangi niższej albo odsunąć go od pełnienia roli admina/moda/itp.. Pozdrawiam miłego wieczoru/ranka 🙂

Edited by VacSenior

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o "dojazd" to może i słusznie. Zawsze się zwraca uwagę, przynajmniej ja tak robię jak ktoś przegina, a jak ta osoba nic sobie z tego nie robi to używam innych metod 😅

Punkt w Regulaminie: (18. Zakaz nadmiernego raszowania(dotyczy serwerów aim, arena 1v1 i retakes). Pojedyncze przypadki raszowania są dozwolone,)

Co do zarzutów to myślę że konieczne było by demko żeby to sprawdzić. 

Osobiście rzadko się widuje z X1m3x'em na serwerze. Jeśli już się widzimy to jest grzeczny i nie zauważyłem nic niepokojącego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Według mnie X1m3x'ex nie sprawiał nigdy żadnych problemów na serwerze. Tak jak napisał wyżej arek punkt w regulaminie jest o zakazie nadmiernego raszowania, i osobiście również często wyrzucam osoby, które pomimo prośby robią to cały czas. Narazie X1m3x dostanie pouczenie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

vB0Brmk.png

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this