Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Reflex

okres próbny Podanie Na Admina OnlyAWP

Recommended Posts

Twoje imię: Miłosz
Twój wiek: 17
Twoje zainteresowania:  Suki ,  Pieniądze oraz CsGo | Gram w piłkę nożną .
Twoje doświadczenie:  Nigdy nie byłem jeszcze adminem serwerów csgo, dwa lata temu byłem Włascicielem Ts3 

Znajomość konsoli SourceMod: { 2/10 }
Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/𝐑𝐞𝐟𝐥𝐞𝐱/145.239.237.166:27015/

STEAM_ID: STEAM_0:1:106498494
Coś na Twój temat:  Jestem Miłosz, dużo czasu spędzam na serwerze i uważam, że przyda się jakiś ogarnięty admin, który będzie konsekwentny. Powiem szczerzę, że czasem bywam zbyt szczery, ale ostatnimi czasy staram się hamować i podchodzić do graczy z kulturą.
Będziesz aktywny na forum?: Jeżeli dostał bym sie na okres próbny to dlaczego nie 🙂

Edited by Reflex

Widzę, że nikt się nie udzielił, a poznałem tego gracza w okresie, kiedy na serwerze było mega mało ludzi. Wierzcie lub nie, ale to pozytywna osoba, która nie spina do ludzi. Ja teraz trochę nie grałem i nie wiem jak wygląda skład administracji, ale jeśli nie jest zbyt duży, to wziąłbym na okres próbny :)

Dobry człowiek z humorem i kulturą, nie spina się do ludzi, jest jednym z najbardziej aktywniejszych osób na serwerze i podobają mi się jego zainteresowania co najważniejsze ogarnia gierkę. Spotkaliśmy się dawno nawet nie pamiętam kiedy dokładnie, ale nie wchodziłem z nikim w konwersacje na serwerze jest on pierwszą osobą i namówił mnie na dołączenie do forum. Tak czy siak będzie z niego dobry admin. Jestem za i polecam tego użytkownika

Przyjęty na okres próbny.

vB0Brmk.png

• Love 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this