Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
s4dness

okres próbny [ADMIN] [RETAKE] 자살

Recommended Posts

Twoje imię: Marcel
Twój wiek: 18 (2003)
Twoje zainteresowania: Piłka nożna, informatyka, sprzęt komputerowy, downhill
Twoje doświadczenie: W csa gram od 2k13, 4430 godzin (+ 1000h na zbanowowanym koncie), 10 lvl fc, 3 letni administrator na serwerze cskatowice (retake pistol 1 i 2 oraz zwykłym 1 i 2)

Znajomość konsoli SourceMod: Mocne 7

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/자살/145.239.237.131:27015/ (cos mi tu nie pasuje ze tak mało godzin spędziłem, ponieważ siedzę na serwerze bardzo często)

STEAM_ID: STEAM_0:0:96004191
Coś na Twój temat: Urodziłem się w 2003roku. Za dzieciaka grałem w piłkę, lecz po kontuzji kolana zaprzestałem. Aktualnie uprawiam downhill. Chodzę do technikum (3 klasa) na informatykę. Ogólnie jestem osobą która posiada bardzo duzo zainteresowań, lecz nigdy nie są na dłuższą mete. 
Będziesz aktywny na forum?: Oczywiście że tak, zawsze miałem dobre relacje z członkami forum na innych serwerowniach i mam nadzieję że tak będzie i tym razem.

Podsumowanie: Myślę że posiadam duże doświadczenie i z łatwością sobie poradzę na tym stanowisku.  Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie podania. 🙂

•  
Edited by s4dness

Myślę, patrząc na staż na serwerze i rozpisane podanie, że kandydat ma szanse na akceptacje.

Na tak.

• Like 1

Kojarzę Cię i wiele osób ma pozytywne zdanie o Tobie, z tego co pamiętam nie sprawiałeś problemów na serwerze.
Mam nadzieję, ze to co napisałeś w podaniu się spełni
Podanie przyjęte na okres próbny

• Like 1

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this