Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
†Gunpei†

przyjęty admin Only mirage

Recommended Posts

Twoje imię: Adrian
Twój wiek: 21
Twoje zainteresowania: lotnictwo, muzyka, gierki komputerowe
Twoje doświadczenie: Mam dość spore doświadczenie z adminowaniem. Na pt adminem byłem juz kilkukrotnie 

Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] 8/10 

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/†Gunpei†/91.224.117.19:27400/ 

STEAM_ID:STEAM_0:1:120923586
Coś na Twój temat: Ostatnio mam dość sporo wolnego czasu, a w wolnym czasie lubie sobie pograć w cska, szczególnie na serwerkach, wiec na OM będe aktywny. Myślę, że większość graczy z OM kojarzy moją osobe, wiec komunikacja nie powinna byc problemem. 
Będziesz aktywny na forum?: Oczywiscie

Podsumowanie: Podsumowując, składam podanie bo moim zdaniem na OM brakuje adminów. Mam spore doświadczenie, wiec bez wiekszych problemow potrafie stwierdzić, czy ktoś cheatuje. Wydaje mi się, że przyda się kolejna para rąk do pomocy 😉

• Haha 1
  • Upvote 5

Jestem na TAK. Dobry człek z niego.

Polecam Alegrowicza jestem na tak

Wystarczająco adminów? Dobre sobie.  Zdarzają się chwile gdy na serwerze gra od 1 do 3 odpalonych graczy jednocześnie. Nawet teraz niektórzy z nich mają serwerowe rangi mg+

20 godzin temu, †Gunpei† napisał:

Podsumowanie: Podsumowując, składam podanie bo moim zdaniem na OM brakuje adminów. Mam spore doświadczenie, wiec bez wiekszych problemow potrafie stwierdzić, czy ktoś cheatuje. Wydaje mi się, że przyda się kolejna para rąk do pomocy 😉

Skoro tak to najpierw zgłoś te osoby do odpowiedniego działu, zajmuje to tyle samo czasu co napisanie podania, chyba że chciałbyś dodatkowo wspomóc dział UB i rozpisać demko no to troszkę więcej. Na razie jestem na NIE, nie mam na myśli Twojej osoby tylko podejścia do tematu, zmienię zdanie jak poświęcisz trochę czasu i ich zgłosisz. W końcu to pierwsza droga użytkownika do poprawy jakości serwera. 

• Upvote 3
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this