Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
bartuśmodelu:)

odrzucone podanie na administratora/ mirage only

Recommended Posts

Twoje imię: baruś 🙂 
Twój wiek:17
Twoje zainteresowania: sporty siłowe, piłka nożna
Twoje doświadczenie: byłem przez niecały rok adminem na jednej z serwerowni 

Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] myślę że na ten moment jest 7 ale to kwestia przypomnienia

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze):https://www.gametracker.com/player/ig%3Abartekmodelu/91.224.117.19:27400/

STEAM_ID: STEAM_0:1:10144962666
Coś na Twój temat: krótko mówiąc od dziecka gram w piłkę nożną hobbistycznie, sporty siłowe uprawiam od dwóch lat, w countera gram z nudów ale dosyć często w ostatni czasie
Będziesz aktywny na forum?: w ostatnim czasie czasami wchodzę zobaczyć co się dzieję, myślę że po przyjęciu mojego podania będę robić to częściej i zacznę się udzielać

Podsumowanie: adminów jest sporo na tym serwerze ale często ich nie ma więc składam podanie by być kiedy jest potrzeba w cs'a nie gram jakoś długo ale wiem co jest 5 

• Downvote 1

Nie wiem jak sytuacja na om wygląda z adminami, ale i tak jestem na NIE. Masz zerową aktywność na forum. Jak ci zależy to postaraj się trochę i trochę poudzielaj. Poza tym wszystko git.

Dla mnie ok, nie wiem dlaczego trzymamy się tej maxymalnej liczby adminów, gdy na OM nadal ich potrzeba.

11 godzin temu, czabson napisał:

Nie wiem jak sytuacja na om wygląda z adminami, ale i tak jestem na NIE. Masz zerową aktywność na forum. Jak ci zależy to postaraj się trochę i trochę poudzielaj. Poza tym wszystko git.

"Będziesz aktywny na forum?: w ostatnim czasie czasami wchodzę zobaczyć co się dzieję, myślę że po przyjęciu mojego podania będę robić to częściej i zacznę się udzielać"

1. Co to za jakieś dziwne podejście - przyjmiemy Twoje podanie, a Ty zaczniesz się udzielać.
2. Gametracker - First Seen: Mar 25, 2021 2:15 PM ; wygląda na to, że grasz dopiero od 2.5 tygodnia. Następnym razem wstaw więcej gametrackerów.

Podanie odrzucone.

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.