Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

• Imię: Michał
  • Zainteresowania: gry , piłka nożna od 8 roku życia do teraz  , muzyka.
  • Doświadczenie razem z 3k godzin w cs [na starym koncie miałem ponad 2k godzin niestety ktoś mi je zhackował i dostałem na nim vaca] aktualne konto mam od października 2020 roku założyłem je odrazu po stracie stargo konta.
  • Konsolka 5/10 do poduczenia 
  • Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/☂ zaba toronto/91.224.117.19:27400/
  • https://www.gametracker.com/player/☂ young zaba/91.224.117.19:27400/                 (nie wiem dlaczego ale pokazuje mi dwa osobne profile)
  • STEAM_ID: STEAM_0:0:569872538
  • O mnie Mieszkam na pomorzu , piłka nożna to moja pasja , bardzo dużo czasu spędzam przy grach komputerowych , a szczególnie przy csku uczę się w liceum , ogólnie jestem pozytywnie nastawiony do ludzi 🙂
  • Myślę że spisał bym się w roli admina serwera  ONLY_MIRAGE, jest to jedyny serwer na którym gram , jestem na nim aktywny codziennie . Zdarzają się pojedyncze dni kiedy mnie nie ma, średnio spędzam na serwerze od 2 do 3 godzin dziennie , czasami nawet więcej , byłem troszkę "toxikiem" lecz haxed mnie ogarnął i zmieniłem podejście. Będę starał się udzielać na forum tak często jak będzie to możliwe. .Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania , myślę że napisałem wszystko :D
  • Pozdrawiam cieplutko z rodzinką ❤️
Edited by zaba toronto
  • Haha 1

Wydaje mi się, że na tą chwile jest już wystarczająca ilość adminów.

No i słynne "zhackowali mi konto", no nie wiem

Na nie

11 minut temu, Parslei napisał:

Na nie

okej rozumiem jak najbardziej 

19 godzin temu, Parslei napisał:

Na nie

Wystarczająco adminów? Dobre sobie.  Zdarzają się chwile gdy na serwerze gra od 1 do 3 odpalonych graczy jednocześnie. Nawet teraz niektórzy z nich mają serwerowe rangi mg+. Lista moze jest wystarczająca, ale aktywno ść? 

• Like 1
  • Przykro mi 1

3 godziny temu, †Gunpei† napisał:

Wystarczająco adminów? Dobre sobie.  Zdarzają się chwile gdy na serwerze gra od 1 do 3 odpalonych graczy jednocześnie. Nawet teraz niektórzy z nich mają serwerowe rangi mg+. Lista moze jest wystarczająca, ale aktywno ść? 

Dokładnie, popieram wszystko co napisał użytkownik Gunpei. 

• Like 1
  • Cebula 1

Kojarzę Ciebie ze zbyt częstego używania wulgarnego słownictwa, jako admin musisz nad tym panować i dawać dobry przykład innym graczom.  
Licze również na dobrą aktywność na forum.

Przyjęty na okres próbny.

ps: plusik za podanie ;) 

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this