Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick Cheatera:  Naciukany SEX Z ********
Adres IP/Steam ID:  nie mam ale jak zdobędę to zrobię edycję tematu
Serwer: Only Mirage 
Czas zdarzenia: 20:22  21:09
Rodzaj wspomagacza: WH
Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20210314-2022-de_mirage.dem.zip

SRY ZA ORTO ALE MAM DYSLEKSJĘ

Chłop stara się kryć że niby jest czysty ale po dokładnej analizie demka kilka razy mogę stwierdzić że chłop lata odpalony 
(Ogólnie chciałbym zaznaczyć że zainteresowałem się tym gościem tylko dla tego że jego konto nie jest byle jakie tylko już ma sporo godzin i ma sporo odznak a takich admini najczęściej nie sprawdzają a pewnego admina o to prosiłem ale już nie będę pisał o kogo chodzi)

Trochę wam ułatwię sprawę i podam, rozpisze najlepsze rundy z tego demka mimo że znalazłem od groma dziwnych akcji 

RUNDA 2
(03:07)-------->
rzuca idealnie na mnie granat 
(03:20)--------> robi przepięknego prefire na graczu (spako)
(03:50)--------> zaraz po tym jak zabił ostatnią osobę na b wchodzi na pewniaka na site i pokazuje nam że niby cos sprawdza ale nie oszukujmy się tak site się nie sprawdza no ale dobra zaryzykował za chwile wchodzi do kuchni i    uwaga uwaga zapamiętajcie tą akcję bo jest przekomiczna widzi przeciwnika schowanego po prawej stronie przed wejściem do kuchni więc podchodzi na shift (żeby przeciwnik nie znał jego idealnej pozycji i żeby nie dostał prefire) po czym patrzy celownikiem w stronę palm na ct tak żeby widział minimalnie kontem oka prawą stronę i gdy tylko go tym kontem oka zobaczył to w niego od razu wycelował no i zabił                                                                                        (po co on to zrobił?? proste bał się że go ktoś wyczaj że lata odpalony taki sposób na krycie tego ;D )

RUNDA 9
(14:30)--------> Ogólnie co tu dużo mówić pan odpał nie może wiedzieć że jestem wcelowany AWPą w kraty na apsach a mimo to robi prifire prosto we mnie i nie było by w tym nic dziwnego bo można się domyśleć że AWPa może być tu wcelowana tylko że nasz pan odpał zrobił to tylko w tym momencie gdy ktoś faktycznie tam był (a jak nikogo tam nie ma to nie sprawdza) (dla czego ??? hmmm ciekawe)
 
RUNDA 10
(16:00)--------> PISZE TO CAPS LOCKIEM BO JEŚLI KTOŚ MA WĄTPLIWOŚCI CO DO TEGO CZY
ON MA WH CZY NIE MA TO TA AKCJA POWINA WAM ROZSWIETLIĆ OCZY chłop tak się poczuł pewnie że albo chciał se zrobić jaja albo jest głupi otóż jak zobaczycie na demku odpał strzela prosto w pudło w konekcie a za pudłem jest schowany (gracz o nicku Ve1nnocent) o którym nasz pan odpał nie powinien mieć żadnego pojęcia                                                                              (nie słyszał/nie widział nic/ale strzela prosto w niego)


to tyle z tych najbardziej obvious sytuacji tu wam podaje resztę które są śmierdzące ;D
(00:51)
(05:01) -
znowu rzuca prosto we mnie granat tak jak (03:07)
(09:46) -
nie mógł wiedzieć nic o gościu z glockiem na tt spwan mimo tego gdy ten się minimalnie poruszył on automatycznie celownik na niego 
(11:00) -
standardowo niema nikogo na b to udaje że cos tam sprawdza i uwaga uwaga jeśli ktoś myślał że ta akcja w RUNDZIE 2 (03:50) była taktyką to teraz gdy nikogo nie mam przed kuchnią on biegnie totalnie nic nie sprawdzając ;D
(12:48)
(14:37) - ogólnie sprawdzałem tą akcję 6 razy i taka reakcja na strzał z takim movmentem jakim on ma jest magiczna 
(16:12) - za dużo granatów leciało i przynajmniej ja nie słyszałem gościa biegnącego w konekcie ale on i tak o nim wiedział
(17:27) - znowu kozak reakcja ;D
(18:56) - jego gościu wchodzi site zaczyna plantować a nasz pan odpał wyciąga awp (i wykorzystując tą samą taktykę na ukrycie się jak w (03:50)  ) patrzy się w ściane i zboku mnie zauważa no i reaguje                                                      (reakcja taka sobie celność jeszcze gorsza) kto w takim momencie patrzy się w ścianę i wyciąga awp ?? kiedy twój sojusznik plantuje lullllll (chyba o mnie wiedział xDDD) 
(20:00) - Odpał wiedział że jestem na ławce więc patrzył przez te kraty w apsach gdy dostał flesza musiał się schować i już wiedział że jak się wychyli to ginie (wie dobrze że jestem wcelowany) 
(21:47) -
W żadnej rundzie nie bał się auta na b tak jak w tej rundzie gdy tylko zobaczył że na kucaka podchodzę auto żeby piknąć apsy on automatycznie chowa się za ścianą i patrzy miejsce którego ani razu nie patrzył  

 

 • Upvote 1
 • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzalem te demko i nie widze tu nic szczegolnego, gosciu sprawdza co rundy te same miejscowki runda za runda a co zuwazylem gra na sluch i pamiec tak jak 70% spolecznosci cs:go. Byla jedna akcja gdy strzelil w model z "dupy" w gocia przy jungli ale on byl za sciana i stawiam na to ze byl to zwykly przypadek.... Gracz gral ffa byl w tt wiec ciagle byl w ruchu nie to co jego sojusznicy. Reszta czysta jak dla mnie. Gracz po prostu dobrze gral, sprawdzilem jego aktywnosc i konto, 3k z czego ostatnie 2 tyg to 160h przegranej gry ZWYKLY NOLIFE ;)

Na serwerze aktualnie gral OP @Plotkiern i admin @Paul:* mogles zglosic na admin czacie o sprawdzenie gracza, nie bylo takiej sugesti z Twojej strony.  

Gracz CZYSTY. JESLI KTOS MA WATPLIWOSCI Z ADM ZAPRASZAM DO OBEJRZENIA. POZDRO 

 

 • Upvote 1
 • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obejrzałam demko, bardzo dużo podejrzanych akcji. Wyjątkowo dziwne jest wchodzenie na B. Każdorazowo gracz sprawdza inne miejscówki i rzuca inne granaty, z reguły bardzo celne i w miejsca, w których ktoś się znajduje. Bardzo dziwne i szybkie wychylenia w okolice bencha przez okienko z apsów, wychyla i praktycznie prefiruje w taki sposób tylko wtedy, kiedy jest tam przeciwnik. 

Nie wiem @bAq czy oglądaliśmy to samo demko, bo zgłoszony gracz co rundę sprawdza inne miejscówki, rzuca idealne, a zarazem nietypowe granaty, często wychyla aż zbyt pewnie. Nie wiem też jak sprawdzałeś to jego konto, bo z mojego sprawdzania wynika że prawdopodobnie zostało ono kupione na przełomie roku 2019/20 - do takich informacji można dotrzeć. 

Dla mnie podejrzane, nawet bardzo podejrzane. 

 • Słabe 1
 • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak napisalem wyzej ^ GRACZ dla mnie jest CZYSTY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosiłbym o sprawdzenie demka Opiekuna UBT @fenoFTW

Wyda on ostateczny werdykt dotyczący zgłoszonego gracza. 

Proszę powstrzymać się od dodatkowych komentarzy po werdykcie. Feno to wdg. mojej opinii odpowiedni kandydat na sąd ostateczny 😉

 • Like 1
 • Wow 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

3:07 - podskoczyłeś mu na aucie, rzut przypadkowy | B?
3:14 - widział model głowy | B-
4:05 - zwykłe spotowanie pozycji, wcześniej w kuchni mógł widzieć dwa modele przeciwników, szukał drugiego | B-
5:04 - spalił auto, rzucił granat w bs | B-
11:05 - zespotował wcześniej, zwykły prefire | B-
14:29 ~ 14:39 - przy większej rozdziałce też widać model, dodatkowo to nie pierwsza runda gdzie tam stałeś | B-
16:04 - prefire | B+ ( 1/4 - widać że przeciwnik wyciąga lub rzuca granat, demko tego nie oddaje ale mógł go słyszeć | B?) 
17:27 - to tylko na demku tak wygląda, dodatkowo weszło BH | B-
21:47 - w sumie to on nic nie patrzył, gdy tylko zacząłeś strzelać z deagla, wychylił - typowa gra na słuch | B- 
 

Sprawdziłem też konto STEAM szukając innych powiązań z innymi kontami, na nic ciekawego nie trafiłem.  Gracz czysty.

 • Like 1
 • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this