Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
fl0w.

okres próbny fl0wMOD

Recommended Posts

Twoje imię:  Dominik
Twój wiek: kwiecień stuknie 26
Twoje zainteresowania: mechanika samochodowa i różne pierdoly 
Twoje doświadczenie: Byłem modem na forum przez jakiś czas i nawet mi to szło. Kwestia ogarnięcia ,A skoro mam dużo czasu to czemu nie spróbować sił.w czymś nowych (trochę znanym )
Kategoria, którą chcesz moderować:Obojętnie. Głównie chce się przyczynić do pobudzenia forum ,sprowadzenia nowych ludzi bo zieje nudą i nic się nie dzieje 
Coś na Twój temat:  Jestem miły i konsekwentny.  Jeśli się czegoś podejmuje to staram się robić to z głową żeby każdy był zadowolony . Jestem na tej sieci od prawie samego początku. Dużo osób mnie zna i wiedzą że znam się na rzeczy . Jestem strażnikiem serwerów i myślę że bardzo dobrze wywiązuje się z swojej roli .Moje bany są w 100% trafne co przekłada się na spokojną grę na serwerze .
Podsumowanie:Liczę na pozywtyne rozpatrzenie mojego podania.  Trzeba dodać trochę energi tutaj bo od długiego czasu nic się nje dzieje.  Moderator Pasrlei świetnie wykonuje swoje obowiązki i chciałbym razem z nimcoś zadziałać. Wezmę sprawy w swoje ręce i postaram się jak najlepiej ożywić forum i sprowadzić nowych graczy/forumowiczów .Będę organizował różnego typu konkursy jeśli będzie tylko okazja i chętne osoby .Po uzgodnieniuz odpowiednimi osobami ogarniemy sprawy z samym wyglądem lub czymś więcej. 

pozdrawiam .

• Like 1
  • Upvote 2

Na tak. 

Przyda się osoba, która jest wg. mnie trochę bardziej obeznana, i razem myślę, że współpracować będzie się rewelacyjnie. Dobrze się dogadujemy jak mi się zdaje i razem możemy więcej zdziałać. 😄

• Like 1

Co tu dużo mówić..masz rację trochę wieje nuda itd a człowiek z wolnym czasem i świeżym spojrzeniem może  pobudzić pewne kwestie. Co dwa mody to nie jeden. Team Parslei 😀

Moja skromna osoba jest na TAK

Edited by bAq
  • Like 2

na tak

• Like 1

Co mi tam, przyjęty na okres próbny. Liczę na to, że ściągniesz tutaj ludzi ;D 

• Cebula 2
  • Upvote 1

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this