Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Parslei

Małe modyfikacje

Recommended Posts

Siemka.

Dostaje sygnały od osób, które chciałyby zatroszczyć się o serwer na temat kilku rzeczy mogących poprawić rozgrywkę graczom.

Dwie stale przewijające się prośby:

- dodanie plug-in, który po 5/10s bije osoby w bezruchu, tzw. kamperów, afk'ów

(Kwestia tylko jak rozwiązać problem zachowywania broni po rundzie)

- zamknięcia serwera w gronie only prime

"Od za**ania jest ludzi z 1 lvl-em, a każdy cheater wie +- że AC wychwyci AIM.a bh,AA etc; więc oni grają jak legity mając ESP,a , WH, BT a tego AC nie ma prawa wykryć. Dzisiaj widziałem chłopa 1 lvl a już miał 20-30 miejsce w top. A nie grał czysto jak przynajmniej widze i odczuwam backtracka."

- bug związany z betowaniem ct/t

* Przy wybuchu bomby dla żyjących przyznawane są znaczne ilości pieniędzy

* Bet nie działa po rozbrojeniu bomby

Pod tym tematem można wyrażać swoje opinie dotyczące ww. zagadnień, każda się na pewno przyda.

Prosiłbym szczególnie o opinie adminów serwera.

Miłego piątku i weekendu 😀

Parslei 

Może jakiś plugin co bije za 5 hp po 10 sec 10 hp itd?? Przeważnie mało razy się zdarza by ktos afkowal lub kampil ale to tylko wtedy gdy ja jestem na serwerze. . . Nie wiem jak u innych adminów. 

Co do do Prime jestem za , to jest dobry pomysł,  a jak nie kazdemu ro sie spodoba to zwiększyć ilość adminów lub ich aktywność 

Można dodać plugin co przenosi po 10 sekundach na specta A dopiero z specta po 5-10 kickuje całkiem z serwera . OM jest obleganym serwerem i ciężko jest wbić zwykłemu "kowalskiemu". 

Co do Prime jest tj dobry pomysł ale jest tez dużo nowych graczy których np nie jest stać na Prime.  Dużo graczy "znanych" też go nie posiada co przyczyni się do utraty graczy na serwerze ? Dobrze myślę chyba co ? Może jakiś inny wyznacznik znajdziemy niż konta z 1lvl i bez Prime? Jeśli nie ma nic innego to zróbmy tak jak pisze Persil bo innej opcji nie ma .

Ja jako strażnik prosze o dodanie komendy sm_swap  bo gracze robią sobie już samowolke na serwerze lo dostaniu przysłowiowego "wpier..." . Kick przeważnie kończy się tym że dany gracz nie wróci na serwer,a komenda pozwoli na przeniesienie gracza bez innych konsekwencji 🙂

Odnośnie beta to trzeba naprawić jako chyba pierwsza kwestię . Betowanie po wybuchu bomby przy czym jedna i druga strona przeżyła,daje nam ogromne pieniądze i można zdecydowanie wpłynąć na przebieg meczu . 

23 minuty temu, fl0w. napisał:

Można dodać plugin co przenosi po 10 sekundach na specta A dopiero z specta po 5-10 kickuje całkiem z serwera . OM jest obleganym serwerem i ciężko jest wbić zwykłemu "kowalskiemu". 

Mogą to wykorzystać jako podpowiedź, nie jest to dobry pomysł.

Co do prime? No to jest 50/50 jest kilka osób które grają na serwerze bez prime ale gro osób jednak jest, których się banuje, a kiedy nie ma admina na serwie, cieżko jest utrzymać porządek.

A zdaje mi się, że 53.99 to też nie fortuna, żeby kupić pełną grę😛

Teraz, Parslei napisał:

Mogą to wykorzystać jako podpowiedź, nie jest to dobry pomysł.

Jest takie coś co blokuje widoczność na jednym graczy lub w jednym miejscu. 

Serwer działa bardzo dobrze. Nie oznacza to oczywiście, że nie powinniśmy wprowadzać żadnych zmian, ale wprowadzane zmiany powinny być drobne i właściwie tylko estetyczne. Nie ma sensu zmieniać czegokolwiek w gameplay'u jeśli większości odpowiada to, co jest teraz. No Prime powinien zostać, a wprowadzanie jakiegoś slapowania afkerów/kamperów również jest bez sensu. 

Oba wymienione tutaj "problemy" mogą być rozwiązane przez zwiększenie liczby adminów na serwerze. Nie ma sensu szukać niepotrzebnych pluginów zaśmiecających serwer (a co za tym idzie pogarszających jego wydajność, na co narzeka najwięcej osób), jeśli nie są one niezbędne. 

Kiedyś było już wprowadzone wejście na serwerek tylko z prime'm i nic dobrego to nie przyniosło. Z full serwera stało się tak, że na serwerze było po 10 osób max 15 w godzinach szczytu.