Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Karmela

Szybka rekrutacja do UBT

Recommended Posts

p2zhG1L.jpg

Szybka rekrutacja oznacza, że pod tym tematem wypełniamy jedynie wzór podany poniżej. Użytkownicy nie mogą wypowiadać się odnośnie do podań składanych w tym temacie - stanowisko wydawać może jedynie członek Administracji lub Opiekun UBT. Od członka UBT wymaga się umiejętności do obiektywnego i efektywnego oceniania demek, a do aktualnych prac UBT należy:
- Rozpatrywanie odwołań od blokad nałożonych za oszukiwanie
- Rozpatrywanie zgłoszeń na graczy podejrzanych o oszukiwanie
- Wykonywanie poleceń opiekuna UBT

WZÓR:

Twoje imię:
Twój wiek:
Twoje doświadczenie związane z CS:GO (liczba przegranych godzin): 
Link do profilu/profili steam: 

Twoje imię: Adrian 
Twój wiek:  18
Twoje doświadczenie związane z CS:GO (liczba przegranych godzin):   Ogólnie z serią  Counter Strike mam  doświadczenie od 1.6  przegrałem  w tedy około 2 lata na non steam.
Następny był CS:S około 3 lata też non steam dopiero gdy kupiłem lepszy  sprzęt komputerowy to przerzuciłem się na CS:GO aktualnie mam (734 hchciał bym dodać że, to nie jest moje jedyne konto kiedyś miałem jeszcze jedno gdzie było około
800h niestety potwierdzić tego nie mogę. Polecam sprawdzić moje aktywności na forum wydaje mi się że jestem odpowiedni do tej roboty.
Link do profilu/profili steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198970376866/ 

Pozdrawiam serdecznie :D

• Downvote 3

6 godzin temu, ‽๏ιร๏и™ napisał:

Twoje imię: Adrian 
Twój wiek:  18
Twoje doświadczenie związane z CS:GO (liczba przegranych godzin):   Ogólnie z serią  Counter Strike mam  doświadczenie od 1.6  przegrałem  w tedy około 2 lata na non steam.
Następny był CS:S około 3 lata też non steam dopiero gdy kupiłem lepszy  sprzęt komputerowy to przerzuciłem się na CS:GO aktualnie mam (734 hchciał bym dodać że, to nie jest moje jedyne konto kiedyś miałem jeszcze jedno gdzie było około
800h niestety potwierdzić tego nie mogę. Polecam sprawdzić moje aktywności na forum wydaje mi się że jestem odpowiedni do tej roboty.
Link do profilu/profili steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198970376866/ 

Pozdrawiam serdecznie :D

Podanie odrzucone. (Próbowałem Ci nawet dać szansę, zapraszając na STEAM, ale było zero odzewu)

Przypominam, że szybka rekrutacja do UB Team'u nadal trwa!

Zachęcam do składania podań 😄