Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Paul:*

okres próbny [ADMIN][ONLY_MIRAGE] Paul:*

Recommended Posts

Uszanowanie, 

• Imię: Paul
  • Zainteresowania: gry pc, muzyczka, latanie bokiem, jazda na rowerze, jakiś tam sporcik, trappin 
  • Doświadczenie: przynajmniej 6 lat na scenie cs'a, na spokojnie +- 5k godzin spędzonych, rangi wieczny global, grane turnieje online, kiedyś 2 razy admin na jakiś serwerach ffa
  • Konsola SourceMod: 10/10 do przypomnienia 
  • Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/Paul%3A*/91.224.117.19:27400/
  • Profil steam: https://steamcommunity.com/id/zerofiles2
  • STEAM_ID: STEAM_1:0:59534674
  • Forum: Bede aktywny, praktycznie jestem codziennie dostępny na komputerze i sobie zerkam co się dzieje (nie spełniam wymagań ale to kwestia czasu, które niedługo nadrobię) 
  • Coś na mój temat: 19 letni chłop z Londynu lubiący grać w cska, przy którym już dużo spędziłem i znam się na rzeczy, kiedyś grane turnieje online o wszelakie stawki, po za grami to pracuję zdalnie ale się tez ucze na 3 roku, lubie se pośmigać furką jak i rowerkiem dla sportu, trappin life, pozytywny świr paleta :P 

• Podsumowanie: 

Dawno nie było żadnego podania dlatego spróbuję swoich sił

Chciałbym zostać adminem ONLY_MIRAGE, gdyż siedzę na serwerze codziennie oraz codziennie widzę że jest bardzo dużo cheaterów z którymi gracze sobie nie poradzą bo administracja często offline dlatego myślę, że przyda się dodatkowa osoba na to miejsce która jest bardziej aktywna.  Aktualnie mam bardzo dużo czasu, codziennie siedze przy komputerze czy to w pracy czy na serwerze. Na serwerze myślę, że zna mnie dużo osób bo aktualnie jestem top1  i gram od paru dni non stop i wbijam topke :D Co do administrowania to byłem już adminem i wiem jak się z tym je i co jest pięć, znam komendy, znam regulaminy, wiem jak mam się zachować. 

Co do wymagań niestety nie spełniam wszystkich takich jak miesięczny staż na serwerze ale to się zmieni z kwestią czasu, aktualnie spędzam czas tylko na tym serwerze.

Chcę pomóc serwerowi w ściganiu cheaterów którzy psują nam frajdę z gry na tym pięknym serwerze 🙂 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie podania, chociaż na OKRES PRÓBNY. 

Jeżeli się nie uda spróbuje następnym razem swoich sił jak spełnię wszystkie wymagania!

POZDRAWIAM Z FARTEM.

e5e6804ac59b563aa120fb63341b13860af5145a Ale świr :O 

Edited by Paul:*

Najpierw wbij godziny bo masz zaledwie ponad 20

Po drugie widziałem Cię raz czy dwa, daj się poznać ludzia

Po trzecie primo ultimo jeśli nawet nie ma admina na serwerze to wystarczy dodać któregoś na steam, dużo jest adminów online tak samo jak strażników itd

Na obecną chwilę jestem na NIE

A ja takie małe tak daje .

Pogadałem pograłem  i nawet ogarnięty.

Godzinki ewidentnie do poprawy Ale to kwestia czasu .

Na tak, niewiele osób tutaj potrafi napisać dobre podanie. 

Godzin może i mało, ale to od kilku dni stałe i długie sesje, prawdopodobnie wyższe od większości adminów.

Na tak kompletny kozak, ogarnięty, miły. 

Dla mnie na tak. 

Podanie ładnie rozpisane, widać, że chłopakowi zależy. Godziny to pikuś, z czasem to przyjdzie, a możemy mieć solidnego admina na serwerze. 

Jak najbardziej do przyjęcia na okres próbny.

Pozderki ❤️

Dla mnie jak najbardziej na tak 

Dodatkowy admin napewno sie przyda 

Grałem z nim kilka  razy wydawal sie normalny ogarniety 

Nie wiem czy użytkownik może się wypowiadać ale jestem zdecydowanie na tak nawet jak by miał być to okres próbny bo zawsze jak jestem i pytam się czy jest admin bo świeże konto se wlazło i widzę po 2 zagrywkach ze to 100% odpal to nigdy nima admina i ludzie uciekają z serwera  (a to bardzo aktywny serwer na który wchodzi multum ludzi i adminów tam powinno być dużo bo logiczne że nie zawsze ktoś ma czas)

jeśli nie powinienem się wypowiadać to sorki ale opinia zwyczajnych graczy na serwie też by się przydała a moja jest taka   

Edited by ‽๏ιร๏и™

Poczekam na innych adminów z serwera co mają do powiedzenia i wtedy podejmę decyzję.

• Upvote 1

Mało z nim grałem na serwerze, ale śmiało mogę stwierdzić że się nadaje, im więcej ogarniętych adminów tym lepiej na tak obleganym serwerze.
Na TAK.

• Trzymaj się 1

Przyjęty na okres próbny. Obym się nie zawiódł 😉

• Trzymaj się 1

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.