Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Kacpern't

Dziwne lgai

Recommended Posts

Na serwerze mam dziwne lagi, zwiazane w jakis sposob z polaczeniem. Chcialbym podkreslic ze mam internet swiadlowodowy i nie mam problemow na zadnym innym serwerze csgo lub gdziekolwiek indziej.

Kiedy wchodze na serwer nie dziala wybranie druzyny od razu, dolacza mnie do jednego z teamow po kilkunastu sekundach, a poznije keidy runda sie zaczyna nie moge nic kupic. Czasm po kilkunastu sekundach przedmioty pojawiaja sie w ekwipunku. Moge normalnie chodzic po mapie, ale mimo wszystko jest to niegrywalne.  Nie mam wysokiego pingu ani lossu, nikt inny na serwerze nie doswiadcza podobnych anomalii. Do tego nie moge pisac na czacie. Wydaje sie troche jakby serwer blokowal pakiety odemnie. Dodam jeszcze ze nie mieszkam w Polsce i mozliwe ze to ma z tym jakis zwiazek.

Sprwdzenie spojnosci plikow nic nie dalo.

HSPpvBb.png

Miałem podobne problemy z serwerem ale trudno mi pomóc bo z aktualizacja csa serwer zaczął normalnie funkcjonować. 

Mam to samo co Kacperek ale co dziwne mam tylko takie problemy na OM.  Raz się gra pięknie a raz masakrycznie  

A Internet jest ok Orange światłowód 

Komp też maszyna więc co pozostaje serwer :P

Edited by bAq

O kurde to nie jestem sam tylko że ja tak mam od 1,5 roku ponad te lagi ale to tylko w cs i na każdym serwerze a o mm 'ach to nawet nie wspominam bo ping stałe 100+  inne gry bez zarzutu chodzą 0 spadków 0 lagów chyba że przy bardziej wymagających tytułach to po prostu laptop nie ma na tyle mocy. Również korzystam z Orange światłowód, lecz u mnie przyczyną może być połączenie wi fi.

10 hours ago, Spyrek said:

Jakiego masz dostawcę internetu?

Mieszkam w Norwegii, moj dostawca internetu to Telenor. 

Jestem pewny ze to nie jest problem z moim internetem bo wszystko inne działa bez problemu.