Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Asuna

zamknięte Odwołanie od muta

Recommended Posts

Nick z gry:Asuna
Data blokady:nie pamiętam 
Serwer:Only mirage
Nick admina:chyba speedy gonzalez 
Powód blokady:toxic albo obraza admian jedno z tych 
Screeny/demko:   nie mam 
Mapa(jeśli pamiętasz):Mirage 
Opis sytuacji: Bo się w kurzyłem i obraziłem admina ale nie chciałem :( Za to chcę tez przeprosić i po 2 już się nauczyłem ze trzeba panować nad sobą.

Pamiętam tą sytuację dokładnie, nie dostałeś muta tylko za obrażę admina bo od dłuższego czasu masa graczy skarżyła się na ciebie, jak dobrze pamiętam grał wtedy też @fenoFTW I jak już wcześniej ustaliłem z innym adminem ze następny mute jest permanentny, pomijam tam płakanie na czacie ze ktos jest spocony albo nazywanie kogoś spoconym tryhardem, wiele razy obrażałeś też mnie na co staram się nie reagować tak surowo ale wtedy przekroczyłeś pewne granice.

Według mnie nie zasługujesz na skrócenie muta, ale niech wypowiedzą się inni. 

Edited by speedy

2 minuty temu, speedy napisał:

tak prawda grał w tedy i chyba go w tedy obraziłem,  ale nie chciałem troszkę się w kurzyłem 

Według mnie każdy uczy się na błędach  (co prawda już dużo razy dostawał mut'a), ale myślę że ostatnią szanse można mu dać pod warunkiem, że nie będzie nikogo obrażał i nie będzie na niego skargi.

jeżeli taka sytuacja się powtórzy dostaje perm muta od razu bez zbędnego gadania.

Ostateczną decyzję niech podejmie Opiekun 😁

Unmuta bym dał tylko pod jednym warunkiem...zacznie fikać to odrazu leci perm ban na serwery A nie mut . 

• Like 1
  • Upvote 1

@fl0w. Ma rację. To dość duża doza zaufania dla tego gracza. Aby było sprawiedliwie za kolejne łamanie regulaminu również proponuje perma.

Pozderki 😄

Edited by Parslei

Unmute dla kolegi ale, gdy znowu powtórzy się sytuacja z napadami wściekłości i toxycznym zachowaniem to perm mut bez możliwości odwołania więc radze się pilnować. 

• Like 2

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.