Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
ZapnijPasy

zamknięte Tytuł: [Skarga] [Hisayuki] [Nazwa Serwera]

Recommended Posts

Tytuł: [Skarga] [Hisayuki] [ONLY MIRAGE]

Twoja nazwa: ZapnijPasy
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: Hisayuki
Data przewinienia: 27.10.2020
Mapa: Mirage
Link do demka/ss: 
Opis sytuacji: Ban za nic bez dowodów, bez niczego, a do tego pyskaty więc jedynie gdzie się nadaje to do sejmu prezentować lewicę. Dziękuje za uwagę oraz poświęcony, a tym samym stracony czas na tego gracza.

Ale co Ty tutaj za wypociny piszesz? Jaki ban za nic? Nie masz żadnego bana, a to że Twój ziomeczek dostał bana to teraz piszesz skargę i płaczesz tutaj? 

Skarga bez sensu brak dowodów. 

Po 1 wydaje mi się, że właśnie ze swoim koleżką dawaliście sobie info na ts 

Po 2 niech kolega da link do profilu maina. 

• Like 1
  • Downvote 2

@Malinaw0w~ akurat skargę na admina można napisać niezależnie od tego, czy gracz dostał od niego bana czy był jedynie świadkiem sytuacji xd. Skargę można napisać również, jak bana nawet nie było, a po prostu zachowania administratora budziło wątpliwości. 

Co do skargi, potrzebne są dowody. Masz 24h na uzupełnienie skargi o demko, w innym wypadku zostanie ona unieważniona. 

• Like 1

Z racji że zajmowałem się poniekąd sprawą, pozwolę zamknąć i doprecyzować temat.
      W pierwszym demku @ZapnijPasy szukał kto to jest @Hisajuki. Analogicznie w następnym demku HLTV  szukałeś nadal osoby i prowokowałeś do zaczepki - Czemu niewinni gracze dostają bana, pokaż dowód, wszystkich nas nie udupicie itp. @Hisajuki jedynie nad czym mógł bardziej panować to lżejszym słownictwem, powiedział  do Ciebie "sklej łeb" w 1:17, ale według mnie szukałeś zaczepki na siłę aby móc się odgryźć. Po czym dalej nie dał się sprowokować i powiedział żeby pisać odwołanie. Na demku wyraźnie też słychać jak twierdzisz że kolega ma 3 letnie doświadczenia, ciekawie na jakim koncie bo akurat na tym co grał konto powstało  24 lipca 2020 roku i przegrane aż 150 godzin. Myślę że chciałeś zrobić jeszcze bardziej na złość. Temat zamykam, admin miał prawo się pomylić co do oceny gracza ale po to służy forum żeby móc się odwołać.  

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this