Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Nick z gry:Asuna
Data blokady:10-09-20 22:49
Serwer:Only Mirage
Nick admina: ANVI
Powód blokady:WH
Screeny/demko:   http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20201009-2227-de_mirage.dem.zip
Mapa(jeśli pamiętasz):Mirage
Opis sytuacji:Gralem mecz I nagle dostalem bana za nic on anvi ani nie sprawdzal ani nic kupilem u was vipa tez z 2dni temu i co teraz mam zrobic wydalem pinadze a teraz nie moge grac 

Edited by Asuna

Jeśli się okaże, że jednak nie grałeś na wh, to i tak właściwie wyjdzie sprawiedliwie, bo teraz tak patrze, że ostro na tym czacie się bawiłeś.
A co do wh, to niech inni cię oceniają...
głównie chodziło mi o wychylanie w pałacu (chociaż robiłeś tak prawie za każdym razem , co w sumie działa na twoją korzyść) i tą ostatnią akcję, gdzie sobie na chillku podnosisz AK i biegniesz za typem wcelowany przez ścianę
chociaż było też pare innych sytuacji, gdzie byłeś trochę zbyt pewny siebie
albo to wychylanie na rampę od respu ct, raz schodkowo, raz biegiem
coś mi nie pasowało, ale jeśli dostaniesz UB to nie będę płakał 🙂

(chociaż robiłeś tak prawie za każdym razem , co w sumie działa na twoją korzyść) i tą ostatnią akcję, gdzie sobie na chillku podnosisz AK i biegniesz za typem wcelowany przez ścianę jak to to chodzi to bylo w tedy jak zabilem typa w palacach a typek z naszych zdechl od rampy to wiedzalem ze moze byc albo na tetrisie albo cofnal to wolalem wcelowany wyjsc!!!! ALE nie wiem czy to bylo na 100% ale zobaczymy bo ja na niczym nie gram to wiesz 

Edited by Asuna

Odbanowany, następnym razem panuj nad słownictwem.  Administrator @Baku za czas zwłoki wydłuży Ci Vipa o jedeń dzień. (oczywiście jak znajdzie czas) 

Guest
This topic is now closed to further replies.