Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
włodar

Brak internetu na innych urządzeniach

Recommended Posts

Witam, mam taki problem otóż jak odpale cs'a to tracę połączenie z internetem na innych urządzeniach. Jak gram to internet jest tylko na tym urządzeniu na którym jest odpalona gra a np telefonu już nie połącze do tej sieci.

Ja tak miałem kiedyś że jak odpalałem csa to miałem tylko neta w csie a na chromie itd juz nie 

A zdradzisz mi jak to naprawiłeś ?? :d

bo ktorejs aktualce samo sie naprawilo xd ale czasami dalej tak jest

Masz może płytę gigabyte z układem killer lub jakieś inne bajery "gamingowe" związane z siecią? Bo kiedyś były z tym takie problemy, że te bajery priorytetowały pakiety z gry i nie puszczały innych.

Spróbuj pobrać Driver Booster lub inny program i zaaktualizować sterowniki od karty sieciowej. Lub zrób to ręcznie poprzez wyszukanie w karcie sieciowej. Inni piszą że w ustawieniach karty sieciowej mają przypadkowo włączony tryb uśpienia i lub/zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia w celu oszczędzania energii ( Prawym na kartę sieciowa -> Właściwości -> Konfiguruj -> Zarządzanie energią) 

Driver Boostera posiadam i tam co jakiś czas aktualizuje sterowniki, w tym zarządzanie energią odhaczyłem zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządzenia, do tego jeszcze w ustawieniach gry zmieniłem maks. przepustowość łącza z nieograniczone na 1MB/s i teraz wszystko działa dobrze i podejrzewam właśnie że to przez to co Spyrek napisał bo mam płytę gamingową co ma tam różne bajery ale nigdy tym się nie bawiłem.

Spróbuj się pobawić - zazwyczaj takie interfejsy nie są trudne, coś czuję że to będzie sieć / LAN Manager, lub coś w routerze masz ustawione.