Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Michu123467

odbanowany ban "iq buta"

Recommended Posts

Nick z gry:Szkoda gadac
Data blokady:09-12-20 22:15
Serwer: only awp
Nick admina: silly
Powód blokady: iq buta (nie wiem o co chodzi)
Screeny/demko:   nie mam 
Mapa(jeśli pamiętasz):lego fort
Opis sytuacji: normalnie grałem i nawet ciezko mi tu cos konkretnego napisac :D

Edited by Michu123467

Powodów bana jest pare więc pozwolę je sobie wypisać w punktach:
1. Nieodpowiednie zachowanie kiedy nie ma żadnego admina na serwerze, wyzywasz płaczesz o punkty etc. a regulamin mówi jasno " Brak administratora na serwerze nie oznacza bezkarności i nieodpowiednie zachowanie będzie surowo karane,"

2. Strasznie tryhardujesz, wiele twoich zachowań na to wskazuje; kampienie, zmienianie timów, płakanie o punkty "Zakaz nadmiernego kampienia na mapach,"  , Zabronione jest nadmierne zmienianie drużyn, do tego służy autobalans 

3. Wiele razy zdarzało się, że irytowałeś graczy, a nawet adminów co rundę pisząc ez mimo, że jeśli ktoś ci tak napisał to od razu spłakany, że ty przecież jesteś lepszy i beka, że tak pisze.

4. Oprócz wyżej wymienionych jest mnóóóóóóóóstwo innych powodów, które na luzie wymienią ci inni administratorzy.

• Przykro mi 1

6 minut temu, sillek napisał:

Powodów bana jest pare więc pozwolę je sobie wypisać w punktach:
1. Nieodpowiednie zachowanie kiedy nie ma żadnego admina na serwerze, wyzywasz płaczesz o punkty etc. a regulamin mówi jasno " Brak administratora na serwerze nie oznacza bezkarności i nieodpowiednie zachowanie będzie surowo karane,"

2. Strasznie tryhardujesz, wiele twoich zachowań na to wskazuje; kampienie, zmienianie timów, płakanie o punkty "Zakaz nadmiernego kampienia na mapach,"  , Zabronione jest nadmierne zmienianie drużyn, do tego służy autobalans 

3. Wiele razy zdarzało się, że irytowałeś graczy, a nawet adminów co rundę pisząc ez mimo, że jeśli ktoś ci tak napisał to od razu spłakany, że ty przecież jesteś lepszy i beka, że tak pisze.

4. Oprócz wyżej wymienionych jest mnóóóóóóóóstwo innych powodów, które na luzie wymienią ci inni administratorzy.

co do 1. wyzywanie jak nie ma admina pokaz mi nagranie czy cos chetnie zobacze, czesto zdarzało sie sytuacja gdzie sami admini wyzywali wiec brałem z NICH PRZYKŁAD

2. nie tryharduje zalezy co to dla ciebie znaczy ,zmienianie timów robilem to czasami 2 miesiace temu ale odkad ktos powidzial mi ze tego nie wolno robic przestałem, nadmierne kampienie popatrz jak inni graja bo ja czesto robie tak zwana "jechanke" wiec nie wiem o co ci chodzi 

3. pisanie "ez" zaczeło sie od was admini wiec pretensje prosze miejcie do siebie i nigdy nie pisałem co runde ez by irytowac graczy jak masz dowody chetnie zobacze

4.podaj te mnóstwo powodów chetnie poczytam i odpowiem na nie

Decyzja jest taka, że dostajesz UB ale z dniem dzisiejszym otrzymujesz również permmute na czat głosowy na serwerze Only AWP. 

Fakt, że nieraz byłam świadkiem tego że specjalnie irytujesz innych graczy, również adminów. Prowokujesz "pasywno-agresywnie", co źle wpływa na atmosferę na serwerze.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this