Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
svnny

 zamknięte veen. | Odwołanie od Bana | Mirage v2

Recommended Posts

Nick z gry: wojownik body [w trakcie gry zmieniłem z veen. na wojownik body]
Data blokady: 10;07 | 11.09.2020
Serwer: Only Mirage
Nick admina: Hisayuki
Powód blokady: "Cheating"
Screeny/demko:   http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200911-0930-de_mirage.dem.zip
Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer z nickiem "veen." i od razu go zmieniłem na -miami. a następnie na wojownik body (4fun) Grałem sobie normalnie jakieś tam heady siadały. Był na serwerze M a l i n a w 0 w? i Hisayuki. Na początku M a l i n a w 0 w? wszedł na spect'a posiedział chwilę i wrócił do CT 2 rudny potem o ile dobrze pamiętam zabiłem Hisayuki onetapem wszedł on na Spect'a posiedział chwilę. Nie wiedziałem że to jest admin a podejrzewałem że mnie spectuje to zacząłem spamować guzik od zwiększenia sensa w myszce co daje taki efekt jakby ktoś miał aimbota bo tak laguje wtedy celownik (będzie to widać na demku). Zabiłem M a l i n a w 0 w? i dostałem bana. Po raz kolejny na tym samym koncie które zostało odbanowane 2 dni temu. 

W regulaminie jest napisane "Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry"

Nie chciałem osiągnąć przewagi tylko poprostu odpaliłem cs'a bo akurat byłem na tym koncie to zagrałem na tym. A rozgrywki nie utrudniałem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już druga taka sytuacja, a regulamin mówi jasno - Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont - osiągnięci przewagi następuje już przy odblokowanym rankingu, co oczywiście bardzo irytuje jak ktoś na świeżym koncie ( lub takim kupionym na alledrogo ) zabiera po "milion" punktów. Następnym razem taryfy ulgowej nie będzie. Skracam bana do 4H. 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.