Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
svnny

odbanowany veen. | Odwołanie od Bana | Mirage

Recommended Posts

Nick z gry: veen.
Data blokady: 23:45 | 08.09.2020
Serwer: Only Mirage
Nick admina: M a l i n a w 0 w?
Powód blokady: "Cheating"
Screeny/demko:   http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200908-2338-de_mirage.dem.zip
Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage
Opis sytuacji: Wszedłem na serwer i zacząłem grać staty miałem do (za przeproszeniem) do dupy. Mam na myśli 3/4 coś w tym stylu. Wybiegłem rampy z awp mój teammate rzucił flesha i oślepił kushi'ego oraz mnie (ja nie miałem całego białego ekranu tylko troszkę było mleko) ale kushi'ego już tak szybko zauważyłem go ze wskakuje na standard po to aby pushować Pałac A. Miałem ze sobą AWP i szybko go trafiłem w głowę i chciałem uciec z rampy ale dostałem 2 granaty i zginąłem. Kushi napisał zeby M a l i n a w 0 w? mnie od razu banował napisałem "czemu zawsze muszę dostawać 2 granaty za -100 ..." następnie Kushi coś mi tam napisał wiem że z wulgaryzmem bo mi to za gwiazdkowało. M a l i n o w 0 w? wszedł następnie na spect. I po 10s dostałem bana z powodem "cheating". Fakt grałem na innym koncie bo dostałem bana na 24h na main koncie. A chciałem zagrać MM'a na nowym koncie.

W regulaminie jest napisane "Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry"

tak się składa że nie chciałem osiągnąć przewagi na innych graczach ponieważ sam miałem gorsze staty od innych, oraz nie utrudniałem gry. 

Zupełnie nic ciekawego, za co ten ban @Malinaw0w~? Oglądałeś go przez rundę w której zrobił jeden normalny frag i to był dla Ciebie powód do bana?

Chociaż wydaje mi się że powodem było to co mówili gracze, co jest błędnym postępowaniem. 

UB.

Guest
This topic is now closed to further replies.