Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Q

zamknięte Skarga DZIUŃKA OnlyMirage

Recommended Posts

Twoja nazwa: Q
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: DZIUŃKA
Data przewinienia: 28.08.2020, między 20 a 21
Mapa: de_mirage
Link do demka/ss:   http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200828-2007-de_mirage.dem.zip
Opis sytuacji: Chciałem się  dogadać, ale jeśli admin nie widzi swojej winy to może "przełożeni zobaczą". Gram sobie normalnie mapkę mirage, w drugiej połówce trzymam pozycję w pałacach aż tu nagle dostaję kicka. Wracam sobie na serwer i kulturalnie pytam administratora za co go otrzymałem. W odpowiedzi słyszę, że za nie wykonywanie celów mapy. Sięgam zatem pamięcią jak najdalej potrafię i jakoś nie przychodzi mi do głowy żadna runda, w której nie wychyliłem później niż na 30 sekundę do końca rundy. Sprawdziłem sobie demko (pamięć bywa zawodna :D) i do momentu otrzymania kicka nic takiego nie miało miejsca.

• Like 1
  • Upvote 3

Z tego co pamietam w meczu , zwracałam Ci kilka razu uwagę ze siedzisz w pałacach do końca rundy olewałeś mnie. A potem macie pretesje.

• Like 2

To tym gorzej o tobie świadczy, że zwracałaś mi uwagę bez powodu, bo taka sytuacja nie miała miejsca.

Odniosłam wrażenie, że za bardzo się poczuwasz jako adminka Dziuńka - zdecydowanie za bardzo. Masz być graczem jak każdy inny, z tym że dodatkowo pilnujesz porządku na serwerze. Pytanie w stylu "chcesz bana?" jest nie na miejscu i nie powinno w ogóle padać. Wszyscy są sobie równi. Poza tym, nie ostrzegałaś, tak jak twierdzisz. Pytanie "chcesz bana?", a także brak odpowiedzi z Twojej strony na pytanie zwrotne od gracza "za co?" nie jest żadnym ostrzeżeniem. Kick niesłuszny.

Nie ma też co robić z igły widły, od kicka jeszcze nikt nie umarł chociaż wiem, że na serwer często ciężko jest wrócić, więc lepiej byłoby gdyby kick był w pełni uzasadniony. Osobiście, w takiej sytuacji wręczyłabym Ci gag'a do końca mapy, doskonale wiesz za co. 

Jako, że Dziuńka jest nowym adminem otrzymuje ona upomnienie, pierwsze i ostatnie. 

• Like 1
  • Spadaj 1
  • Wow 1
  • Upvote 1

vB0Brmk.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this