Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Domin :D

zamknięte Skarga na Admina M a l i n a w 0 w? only mirage

Recommended Posts

Twoja nazwa: Domin : D  
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: M a l i n a w 0 w?
Data przewinienia: 08-25-20 15:42
Mapa: de_mirage

Serwer : only de_mirage

Link do demka/ss: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200825-1509-de_mirage.dem.zip
Opis sytuacji: Sytuacja następująco wyglądała tak że gram sobie normalnie i po jakimś czasie jakiś typek mnie zaczyna wyzywać tak o bez powodu no dobra no to chwilę później w następnej rundzie znów gram i typek znów mnie zaczął wyzywać no to mu tam napisałem raz żeby .... no i pisze do admina żeby go ogarnął bo siedzi admin i kompletnie nic z tym nie robi jak typek jakiś bez powodu mnie zaczyna obrażać admin kompletnie mnie zignorował i nie odpowiadał nawet mi i znów zaczęła się następna runda gosciu mnie znów wyzywa i po tej rundzie jak się skończyła przezuciło mnie do tt to gościu mnie zaczyna obrażać + śmiać się ze mnie to mu odpowiedziałem kilka słów po czym nagle dostałem bana z powodu takiego : obraza graczy oraz admina - straszenie po 1. nie obrazałem graczy chyba ze wtedy co typek mnie zaczął wyzywać to mu raz odpisałem po 2. admina nie obrazałem można to sobie sprawdzić nwm czy wy widziecie co pisze ja na [email protected] do admin po 3. nie straszyłem nikogo i prosze mi nie wmawiać że kogoś straszyłem z mojej wypowiedzi to wszystko chciałbym tylko żeby odebrano admina Malinaw0w + do tego dostałem bana na 4d i 4 godz za praktycznie niewinność.Oraz prosiłbym o usunięcie bana.

Kolega mydli oczy aż się tych głupot czytać nie chcę.

Po 1 najpierw było ostrzeżenie na czacie kultura, następnie był kick, a później ban. Ten kolega który Cię obraził też dostał bana.

Po 2 Gracz obraża każdego kto go zabije wyzywa od gówien jak ktoś jest słabszy od niego.

Po 3 Dostał kicka i zaczął mnie wyzywać wszystko jest na demku można zobaczyć przesłuchać jak gracz się zachowuje, ostrzegałem go ale to nie pomaga. 

Po 4 Proszę o przedłużenie graczowi bana na perma ze względu na obrazę mojej osoby słychać na demku (Dokładne słowa nie będę cytował na forum) w dodatku straszy, że piszę skargę, dzwoni na messenger i wyzywa od nie wiadomo jakich, dziecinne zachowanie. Tak to sobie możesz do kolegów ze szkoły mówić, bo dla mnie to jesteś jeszcze dzieckiem 🙂

Proszę o obejrzenie demka dla leniwych momenty w których dzieje się dużo.

Demo : http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200825-1509-de_mirage.dem.zip

Minuty :

1: 22:30

2: 26:10

3: 30:15

4: 31:50

5: 32:50

6: 33:00

Myślę, że to są wystarczające dowody, aby gracz dostał perma.

Edited by Malinaw0w~
  • Like 1
  • Upvote 2

Przejrzałam demko. Perm byłby przesadą gdyż można uznać to jako prowokację, a reakcja mogła wystąpić pod wpływem emocji. Nie zmienia to faktu że toksyczność na wysokim poziomie, zbyt wysokim - Ban dla Domina zostaje przedłużony do 14 dni licząc od teraz

Ponadto, przedłużony zostaje też ban dla Kaziu2k, niepotrzebne prowokacje, prócz tego ostrzegałam go żeby tak nie spamował bindami. Najwidoczniej nie przyjął tego do informacji - Ban dla Kaziu2k zostaje przedłużony do 4 dni licząc od teraz. 

Reakcję Maliny oceniam prawidłowo, nie dałeś się sprowokować - przyczepić można się jedynie do tego, że nie zareagowałeś w porę. 

Na koniec dla wszystkich - żadne prowokacje nie usprawiedliwiają zachowań niezgodnych z regulaminem i po prostu z ogólnymi zachowaniami ludzkimi, których podstawą powinien być szacunek do drugiego człowieka. Toksyczność na OM'ie jest tak ogromna, że ciężko to wszystko naprawdę ogarnąć. Trzeba zacząć "wyrywać chwasty". 

Zamykam. 

• Like 2

Guest
This topic is now closed to further replies.