Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kat3005

 zamknięte kat niesłuszny ban - prośba o kogos kompetentnego

Recommended Posts

Nick z gry: kat?
Data blokady: 22/08
Serwer: only mirage
Nick admina: Karmela
Powód blokady: do wyjasnienia
Screeny/demko:  
Opis sytuacji:
Odniosę się do WSZYSTKICH sytuacji które opisała Karmela, gdyż wszystkie są wyssane z palca. Apeluję aby ktoś doświadczony przyjrzał się sprawie.
Tylko odnośnie demka z dziś, bo jest dłuższe i szkoda czasu na to pierwsze, a sytuaucji jest pełno!
 

- 0:43 - "poprawka celownika na poziom głowy" - o czym Ty mówisz? leciutko może ruszyłem celownikiem, nawet nie nazwałbym tego poprawką! za to kilka sekund wcześniej gdy patrzyłem w okienko apsów to robiłem też poprawkę. tego już nie zauważyłaś, bo nikogo tam nie było więc to niewygodna informacja dla Ciebie.

- 1:34 - "za szybko v4" - jak to może być za szybko? miałem nawet celowik trochę bardziej z prawej strony, żeby wszedł mi na celownik. mogłabyś się czepiać gdybym miał celownik przy scianie.

- 2:31 - "za szybko v5" - ale co ja tutaj zrobiłem??? na demku widać że gość był daleko, więc nie ma mowy o prefire'owaniu!!! baitowałem.

- 3:27 - "Ekhem? Co? xD" -tutaj akurat przypadkiem sobie strzeliłem. widać to, bo w trakcie ruchu byłem i nawet celności nie ma się wtedy dobrej przecieź. Naprawdę czepisz się o takie duperele?

- 4:14 - "za szybko v6" - co jest dziwnego w tej syttuacji? mam dobrze celownik ustawiony, a gość wskoczył tam gdzie się go spodziewałem.

- 5:36 - "za szybko v7" - tutaj doprawdy znów nie rozumiem... idę do okna, to wiadomo, że jestem gotowy od razu do strzału z awp. mam monitor 240hz, a Ty sie dziwisz, że na demku 32 tick to wygląda jakby za szybko było...

- 9:47 - "znowu schowałeś się w timing" - o jakim chowanu w timing Ty mowisz? rzuciłem jakimś granatem, to wiadomo, że zanim na awp mi zmieni jestem odsłonięty, dlatego schowałem się za ściankę, tylko na czas rzucenia granatem/zmiany broni. Bardzo często w underze byłem i chowałem się za ściankę, a Ty wybrałaś sytuację jakąś przypadkową i sobie dopowiedziałaś. Do tego nie używaj słów „znowu schowałeś się w timing” bo pierwszy raz o czymś takim wspominasz na tym demku, zatem posługujesz się manipulacyjnymi zwrotami.

- 12:20 - "też ciekawy flick, zachowanie celownika dosyć nerwowe przy wpatrywaniu się w lewą stronę rampy" – no wow, wyszedł mi flick, na pewno to cheaty! Na pewno po chwili chciałem i tak sprawdzić prawą stronę i tak, masz rację, że nerwowo patrzyłem LEWĄ stronę rampy, bo obawiałem się, że zaraz ktoś stamtąd wyjdzie.

- 14:02 - "wyczekujesz w momentach w których ktoś tam jest wyraźnie dłużej niż wtedy, kiedy nikogo tam nie ma, poza tym za szybko v8" – kolejna bzdura! Przecież przy 13:55 widać, że ktoś był w underze. LUDZIE! A jak 15 sekund wcześniej wpatrywałem się długo w pałace i tam też nikogo nie było, to nie wspomnisz. Z kolei wspominasz o sytuacji gdy patrzę w underze, a 5 sekund wcześniej ktoś tam wychylił…

- 18:03 - "tym razem wcelowujesz się inaczej niż za każdym innym" – przecież dobrze się wcelowałem, bo gdybym się wcelował w prawo, to bym w ścianę patrzył xDD źle skoczyłem troszkę i wiedziałem co będzie widać, a co nie. Jak ktoś będzie oglądać inne sytuacje z undera, to zwroci uwagę, że prawie zawsze wcelowuje się w to samo miejsce nawet gdy nie ma tam przeciwnika i bywa, że robie flicka. W tym przypadku inne wcelowanie było podyktowane jedynie złym skokiem przez który moglem zginąć.

- 18:28 - "znowu unik przed wcelowanym typem" – kolejna bzdura. Często ktoś z awp kampi wpatrzony z TV rooma na mida. Od kiedy Ty w CS’a grasz? Ja nie wychylam zazwyczaj na takie pozycje, chyba, że nie mam wyjścia.

- 19:00 - "skrót na uspie skoro tam wcześniej ktoś tam był? Zwykle tego nie robisz, cała ta runda dziwna." – podchodziłem na blisko i mógłbym nie trafić z awp. To jedyny powód podchodzenia na blisko w taki sposób. Nie masz się już o co przyczepić??

- 19:21 - "cały czas zerkasz, baitujesz strzał w dziwny sposób."  – no baituję, bo czas się kończy terrorystom, więc nie jest to nic dziwnego, że spodziewałem się kogoś wcelowanego. Byłem leciutko nerwowy już wtedy.

- 21:00 - "dlaczego na nożu przez terro?" – BO BYŁO 2 VS 4, a mój miał pakę na rampie i chciałem szybko pomóc, bo wiadomo, że ze mną łatwiej ogarnąć.

- 21:42 - "za szybko v9" – za szybko bo tak sobie uważasz… Szkoda mi tego komentować. A jeszcze patrzyłem lewą stronę wcześniej.

- 22:23 - "teraz nie zeskakujesz ;/" - no nie zeskakuje, bo skoczyłem i zobaczyłem tam kogos. Zobacz to sobie bez xraya, to sama zobaczysz xDD śmieszne!

- 22:34 - "szybkie wcelowanie się bo ktoś podbiega, również bardzo obvious" – celownik miałem bardziej z lewej trochę, a nie przy ścianie. Znów, na demku wygląda to dla Ciebie za szybko.

- 22:47 - "za szybko v10" – widać wcześniej, 1-2 sekundy wcześniej, że robiłem to samo i probowalem bardziej prefireować. W tym przypadku trafiłem. Spodziewałem się kogoś już wcelowanego.

- 22:56 - "za szybko v11, swoją drogą teraz już rush na AWP, bez wyciągania USP-a (również przed krokami)." – Tak sobie dopowiadasz. Co to za argument? Brak argumentu, więc przechodzę dalej

- 23:01 - "skanujesz sobie shorta." – nie widzę żadnej sytuacji patrzenia przez ścianę. Wyssana z palca bzdura.

- 23:11 - "absurdalnie za szybko v12, "przypadkiem strzeliłem"" – bo to było przypadkiem. Gdyby mi się często taka sytuacja zdarzała jak ta, to przyczepiałabys  się cały czas o to, że strzeliłem tak szybko, że nie trafiłem. Inna taka sytuacja to przy 3:27. Czasem jak pocą mi się ręce to zdarzy mi się taka sytuacja. Jak widać, dość rzadko jednak.

- 24:38 - "za szybko v13" - o różnych sytuacjach możesz powiedzieć, że za szybko, bo masz pewnie monitor 60hz albo 144 strzelam, ja mam jednak 240. Jednak w tym przypadku już mój crosshair placement wskazuje na to, że to nie było za szybko, gdyż miałem odpowiednio oddalony celownik, a nie przy ścianie. To nie było na piksel. Na demku i tak będzie to wyglądac na dość szybkie, mimo racjonalnej argumentacji. Ale ktoś doświadczony wie, że to prawda.

- 24:45 - "za szybko v14" - jak wyżej, bzdura

- 26:11 - "takiego czegoś nie ustrzelasz. Z takimi umiejętnościami nie wyczuwasz resetów recoilu na deaglu?" – Widziałem, że AFK jest, to sobie strzelałem. Nie byłem pewien czy recoil się już zresetuje czy nie. Nie wiem czy wiesz, ale jakiś czas temu był update w którym skrocili reset recoila w deagle’u. Po pierwsze jeszcze tego perfekcyjnie nie opanowałem i jestem przyzwyczajony do starego recoila, a po drugie właśnie sprawdzam w praktyce jak szybko jest za szybko, bo taki moment jest do tego odpowiedni. Kolejne czepianie się. Gdy się zobaczy moją grę z deagle’a to widać, że raczej coś tam potrafię. ;)

- 27:54 - "za szybko v15" - z m4. Znów widać, że celownik mam trochę bardziej z lewej strony, więc odpowiedni crosshair placement. Druga kwestia to tickrate demka, który zakłamuje trochę tę sytuację, ale fakt, że miałem oddalony celownik, a do tego to, że mój teammate obok mnie od gościa zginął jest najlepszym dowodem na to, że moglem i byłem w stanie zabić z taką łatwością przeciwnika.

- 28:02 - "bardzo przyjemny szybki bait, crosshair placement na apsy niewłaściwy podczas wychylania z rampy." – Bzdura. Nie jest niewłaściwy. Często w taki sposób ktoś kampiący z pałacu jest wcelowany na rampę. Sama pewnie nie raz tak się wcelowujesz jak tamten i o tym nawet nie wiesz.

Teraz ode mnie krótki komentarz: adminka wybrała sytuacje w których być może coś akurat mi wyszło, może wyszło na za szybkie, a może akurat był jakiś timing. Jej zdaniem. Najlepsze jednak, że posłużyła się zwrotem: "znowu schowałeś się w timing" podczas gdy pierwszy raz opisała jakąkolwiek sytuację w której rzekomo schowałem się w timing! Kolejna kwestia to że mam odpowiedni crosshair placement gdy patrzę na różne pozycje, np. często celuję bardziej od ściany by mieć czas na strzał (a i tak szybko strzelam, wiec to połączenie jest takie zabójcze dla wielu...). Adminka Karmela wskazuje sytuacje w której rzekomo poprawiłem celownik, podczas gdy go nie poprawiłem wg tego co sam widzę, więc to kłamstwo, z kolei wypacza całkowicie fakt, że kilka sekund wcześniej poprawiałem celownik gdy nikogo na tamtej pozycji nie było. Podobnie gdy wskazuje ona, że patrzę dłużej w coś, podczas gdy wcześniej robiłem to samo w miejscu gdzie nikogo nie było! Zatem co robi adminka Karmela? Wskazuje ona na sytuacje, które jej zdaniem wydają się podejrzane, jednak posługuje się ona manipulacją, co udowodniłem wcześniej.
Przyznam też, że widziałem jak Karmela gra, chociażby też dzisiaj i jest raczej tytanem tej gry, by móc oceniać graczy na wyższym poziomie (weżmy takich LEM-Global).

Apeluję o ponowne rozpatrzenie mojego odwołania, z przeczytaniem mojego opisu. Jestem do cholery czysty i nie popierdalam na żadnych wh czy chuj wie czym. Osobie oglądającą ponownie demo zachęcam do spojrzenia np. w telefon w to forum i przeczytanie mojego wyjaśnienia przed każdą sytuacją, to sądzę, że wtedy będzie to logiczne, że mówię prawdę i że jestem czysty. Choć ktoś doświadczony nie powinien mieć problemu z ogarnięciem tego.

Pozdrawiam

Edited by kat3005
  • Przykro mi 1
  • Haha 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Karmela wszystko rozpisała w poprzednim temacie, ban zostaje.

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this