Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kat3005

zbanowany kat zbanowany znowu :D

Recommended Posts

Nick z gry: kat?
Data blokady: dziś tj. 22/08
Serwer: only mirage
Nick admina: Karmela
Powód blokady: "do wyjaśnienia"
Screeny/demko:  jeszcze demko się nagrywa, to będzie to z godziny 18:54. Poźniej zedytuję link i wrzucę.
Mapa(jeśli pamiętasz): mirage
Opis sytuacji: Długo grałem dziś i i tak planowalem wyjść, szczególnie, że ile jedną mapę można wałkować. W każdym razie nie zdążyłem bo zarobiłem bana od Karmelci :( w sumie mogłoby się wydawać, że pokazywałem coś szczególnego, ale j ja uważam, że większość fragow zrobilem po ct (wiadomo, że łatwiej), a tak to miałem jedną super rundę w tt gdy zabiłem domina w oknie i zraszowałem. Mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni. Pozdrawiam!

• Spadaj 3

1. Demo 1

(z pierwszego bana, po którym zostałeś odbanowany, a miałam już jakieś podejrzenia - https://forum.pompateam.pl/index.php?/topic/2937-odwołanie-od-bana-kat/)
- 33:58 - za szybko v1
- 34:03 - zaczynasz podchodzić idealnie w momencie, w którym przeciwnik wycofuje

- 36:05 - niby losowe strzały, ale na slow motion jednak nie do końca, nie są płynne. Po strzałach "schowałeś się" w momencie w którym peekował gość na schodach
- 36:26 - dla mnie wcelowanie kompletnie nieczyste, nagły zryw żeby popatrzeć sobie na blisko na idealnej wysokości, crosshair placement to jedno, ale przecież mógł wyjść  bliżej ściany? Strzały za szybkie v2.
- 38:06 - przeciągnięcie i wcelowanie także nietypowe, ale tutaj nic wyjątkowego. 
- 38:39 - za szybko v3

2. Demo 2: 
(z aktualnego bana, demko z teraz)

- 0:43 - poprawka celownika na poziom głowy
- 1:34 - za szybko v4
- 2:31 - za szybko v5

- 3:27 - Ekhem? Co? xD
- 4:14 - za szybko v6
- 5:36 - za szybko v7

- 9:47 - znowu schowałeś się w timing
- 12:20 - też ciekawy flick, zachowanie celownika dosyć nerwowe przy wpatrywaniu się w lewą stronę rampy
- 14:02 - wyczekujesz w momentach w których ktoś tam jest wyraźnie dłużej niż wtedy, kiedy nikogo tam nie ma, poza tym za szybko v8
- 18:03 - tym razem wcelowujesz się inaczej niż za każdym innym
- 18:28 - znowu unik przed wcelowanym typem
- 19:00 - skrót na uspie skoro tam wcześniej ktoś tam był? Zwykle tego nie robisz, cała ta runda dziwna. 
- 19:21 - cały czas zerkasz, baitujesz strzał w dziwny sposób. 
- 21:00 - dlaczego na nożu przez terro?
- 21:42 - za szybko v9
- 22:23 - teraz nie zeskakujesz ;/ 
- 22:34 - szybkie wcelowanie się bo ktoś podbiega, również bardzo obvious
- 22:47 - za szybko v10
- 22:56 - za szybko v11, swoją drogą teraz już rush na AWP, bez wyciągania USP-a (również przed krokami). 
- 23:01 - skanujesz sobie shorta. 
- 23:11 - absurdalnie za szybko v12, "przypadkiem strzeliłem"
- 24:38 - za szybko v13
- 24:45 - za szybko v14

- 26:11 - takiego czegoś nie ustrzelasz. Z takimi umiejętnościami nie wyczuwasz resetów recoilu na deaglu?
- 27:54 - za szybko v15
- 28:02 - bardzo przyjemny szybki bait, crosshair placement na apsy niewłaściwy podczas wychylania z rampy.

Wystarczyła mi jedna połowa. Nazbierało się tego od groma. 

Konto kupione mniej więcej rok temu - tak da się to sprawdzić. Ciekawi mnie co stało się z Twoim mainem.

3. Little Anti-Cheat B-Hop Detector - detects perfect bunny hops, doesn't detect legit scripts or AHK (Odnośnie bana przez Anti-Cheat - https://forum.pompateam.pl/index.php?/topic/2949-odwołanie-kat-bhop/).

• Like 3
  • Spadaj 1
  • Haha 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this