Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kat3005

odbanowany odwołanie kat bhop

Recommended Posts

Nick z gry: kat?
Data blokady: dziś, tj. 20/08/2020
Serwer: only mirage
Nick admina: console
Powód blokady: auto bh
Screeny/demko:  http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200820-1537-de_mirage.dem.zip
Mapa(jeśli pamiętasz): mirage...
Opis sytuacji: Dokładnie po 19 minucie na demku zrobiłem kilka bhopów na spawnie CT i antyczit mnie zbanował za niby autobh. Może ładnie weszły, ale bez przesady, żeby antyczit tak łatwo banował. Tych skoków było tylko kilka. Grałem trochę i robiłem u was wcześniej jakieś bhopy na pewno też i takiej sytuacji nie miałem. Podejrzewam, że ten antyczit nie ma dopracowanego wykrywania auto bunnyhopów i powinien być tak ustawiony by wykrywać bhopy które nie tylko lądują perfekcyjnie, ale charakteryzują się też dużą szybkością. Jeśli ktoś kiedyś robił overwatcha jakiemuś ragecziterowi to wie jak wygląda perfidny autobh. Takie moje zdanie. Ogólnie będę na przyszłość pamiętać, że wasz antyczit dość wrażliwy na bhopy jest, więc ogranicze skakanie :D

Godzinę temu, kat3005 napisał:

Ogólnie będę na przyszłość pamiętać, że wasz antyczit dość wrażliwy na bhopy jest, więc ogranicze skakanie

Znam tylu graczy, którzy robią dobre bhopy i jakoś ich anticheat nie wyłapał. Podejrzane trochę.

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this