Jump to content
Merry Christmas, Guest
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
kat3005

odbanowany odwołanie od bana kat

Recommended Posts

Nick z gry: kat?
Data blokady: dziś 16:29
Serwer: only mirage
Nick admina: Masuj dzika
Powód blokady: "odpał"
Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/21517 demo z 16:28: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200819-1628-de_mirage.dem.zip
Mapa(jeśli pamiętasz): mirage
Opis sytuacji: No więc dostałem nagle bana bez powodu! rozumiem, że admin się zdenerwował bo zginął??? przyznaję, że mnie zdenerwowało, że dostałem bana za nic. Lepiej by zrobił przyglądając się niektorym w swoim własnym teamie, szczególnie tymi z nowymi kontami. Nawet uzasadnienia nie napisał tylko 'odpał'. Bo tak i tyle. Mam nadzieję, że sytuacja się wyjaśni. pozdrawiam

Edited by kat3005
link do dema

Pierwsze słyszę, żeby w powodzie bana pisać jego wyjaśnienie a nie powód. Miał Ci w powodzie wypisać wszystkie Twoje akcje czy czego oczekiwałeś?

Zaraz się zajmę demkiem i dam znać. 

• Haha 1

Nie. Jako powod bana podaje się np. wh albo aimbot albo ragebot, multihack, b-hop, cokolwiek. napisanie "odpał" wygląda tak jakby się banowało na czuja bez sprawdzania. Dzięki za zajęcie się tą sprawą 🙂

Edited by kat3005

Dzięki że nauczyłeś mnie, jakie powody powinno się dawać - bardzo to doceniam. 

Co do demka, początek jest bardzo fishy, wcelowywanie się w punkt, za szybkie głowy, za dużo informacji. Co do szybkich głów trzeba wziąć poprawkę na to że jest to GOTV więc wszystko jest trochę zlagowane. Szkoda w gruncie rzeczy, że ban poleciał tak szybko. Decyzja mogłaby być bez wątpienia łatwiejsza. Poczekam na opinię @speedy lub @fenoFTW zanim podejmę ostateczną werdykt. 

• Haha 2

Wydaje mi się, że nie ma czegos takiego jak za szybkie głowy, tylko kwestia dobrego wcelowania się ;D mam monitor 240hz też. Jakby cos wyglądalo zbyt 'fishy' to polecam mocno zwolnić demko, bo wtedy widać czasem to czego nie widać w normalnym tempie na demku. Oby kiedyś wprowadzili demka przynajmniej 64 tick. I nie traktuj tego, że ja Cie pouczam co wpisywać w powod bana, bo źle zrozumiałaś, gdyż to nie było skierowane do Ciebie, lecz do osoby banującej mnie. pozdrawiam i sorki za spam

Edited by kat3005

Owszem głowy Ci siadły ładne. Zapoznałem sie z  demkiem i nie widzę nic szczególnego, nie wystarczające dowody.

Za szybko i bez sprawdzania ten ban.

Według mnie czysty, mozna odbanować

• Spadaj 1

Gracz odbanowany

Brak wystarczających dowodów 

• Sexy 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this