Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Malinaw0w~

LAGI - Spadek FPS

Recommended Posts

Witam ostatnio zauważyłem, że są straszne ścinki na serwerze coś szwankuje nie wiem czy to od pluginów czy hosting nie wytrzymuje jak jest 20 graczy to czasami mam tak, że typ wychyla z awp ja go nie widzę i dostaje głowę i dopiero po chwili się pokazuje model.

Są też spadki fps mam 180 a w pewnym momencie 40 starsznie skacze VAR. Proszę o wypowiedzenie się innych graczy czy też mają takie problemy.

Może warto by było dokupić kilka slotów może by to coś dało? Lub wyrzucić jakieś zbędne pluginy. Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś można było postawić serwer na innym hostingu o tym samym ip może warto zastanowić się nad zmiana hostingu na jakiś lepszy?

• Like 1

Prawda, jak jest full serwer to zaczyna coś świrować, u siebie spadków fps'ów nie odczułem ale za to var skacze jak głupi. 

Tak, ja mam koło 70fps jak jest 20 osób, gdzie na innym serwerze z stałymi 26 graczami mam normalnie z 300fps,

Jedyny problem jaki występuje u mnie to SV, chociaż i tak bardzo rzadko. Fpsy są w porządku, wiadomo że jest ich mniej niż podczas mm'a ale nigdy nie odczułam drastycznego spadku. Nie mam też żadnych problemów z nagłymi spike'ami.

u mnie fps'y spadają ale to się często nie zdarza ale za to ścinki są niedawno miałem sytuacje że byłem wcelowany awp w typa i dostałem laga gdy zoom się wyłączył to byłem już martwy.

Ja zauważyłem tylko wysokie sv i var czasami skacze, ale tylko na serwerze nwm czemu.

co do var to sie zgodze i rowniez do fps z 299 stalych bywa tak ze nagle spada do 100 i przewaznie pod czas oko w oko z przeciwnkiem. na esea mm i faceit nie mam tego 

Badam ten temat, czy te skoki zdarzają się tylko w godzinach wieczornych?

nie tylko w godzinach wieczornych w południe też tak jest

• Like 1

Właśnie najczęściej w godzinch wieczornych, jak jest full graczy to pojawiaja sie takie skoki var i sv

Var mam stały od 2 w górę SV skacze tak że aż się zapala raz na żółto raz na czerwono niezależne jest to czy to godziny ranne czy też wieczorne bynajmniej u mnie. 

Halo jest coś działane? Bo dalej jest to samo. Przynajmniej u mnie. 

Czyli ścinki i var skaczę.

• Trzymaj się 1

potwierdzam jak jest 10vs10 albo 11vs11 lub 9vs9 osob to sv i var skacze bardzo, tym wiecej osob tym bardziej skacze i mocniej ,i nie jest to wina komputera bo mam stale 300 fps i staly internet wiec wina serwera

Na serwerze only mirage zmieniłem plugin odpowiedzialny za wyświetlanie rang w tabeli wyników. Sprawdźcie czy coś się poprawiło w kwestii lagów i spadków fps.
Progi punktowe dostosowałem do poprzedniego, ale gdyby coś było nie tak to dajcie znać.

Podobno też niektórym pomogło wpisanie w konsoli komendy rcon_address 1 po wejściu na serwer.
Samą komendą nie spamujcie, bo serwer może wlepić bana z automatu. Wpisanie tego raz po wejściu na serwer powinno wystarczyć.

• Like 3

@Spyrek Nic to nie pomogło przynajmniej u mnie. sv i var caly czas na żółto lub czerwono. 

13 godzin temu, Malinaw0w~ napisał:

@Spyrek Nic to nie pomogło przynajmniej u mnie. sv i var caly czas na żółto lub czerwono. 

W ostatnich dniach ta maszyna przyjmuje ddosy z połowy świata także ten sv i var może być tym spowodowany, a jak fpsy gry?

Z dzisiaj godzina 11: 

fe81da5cfb032.jpg

e423532790461.jpg

Edited by fenoFTW

Dzisiaj były takie lagi, że mikrofon przerywał. Nie chciało się zmienić na broń z kosy każdy miał takie..

Jest też dziwna sytuacja, jak serwer laguje podwyższa ping do 60ms, praktycznie każdy ma w tedy lagi i teleportuje go. 

potwierdzam też miałem 60ms a gra zachowywała się jakbym miał z 500 nie mogłem też przez to zmienić granatów