Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Noxy+!*

zamknięte Ban przez admina ktory sie spłakał

Recommended Posts

Sytuacja wyglada tak, ze admin przegrał ze mna 5 dueli noscope i napsiałem ze cos słabo z formą, pożartował troche ale po chwili zaczął mnie wyzywac, po czym napisalem mu ze jest noobem. Po chwili zwyzywał mnie ponownie (na obrazku) i dał bana na 1 dzien. Apeluje zeby go zdegradowac bo chyba ktos kto nie ma szacunku do gracza nie powinien byc adminem

tutaj steam ID:

Name Noxy+!*
Steam ID STEAM_1:1:147156792 (View Steam Profile)
Invoked on 08-10-20 19:02
Expires on 08-11-20 19:02
Length 1 d
Reason prowokowanie administracji
Admin silly
Server PompaTeam.pl[Only AWP][WS][KNIFE][GLOVES][128TR] @ pukawka.pl

117306983_617377802533690_27277167387134

Siema, na początku zaznaczę, że świadkiem całego zajścia był majonez.
No prawie było tak jak napisałeś byczku.
 Napisałeś mi haha silly kazdy duel przegrales na co ja ci odpowiedzialem ale jestes szef na co ty znowu dzieki ;* potem napisałem ci "dłużej idź na shifcie na co ty mi odpisałeś "nie płacz" miałem w ciebie kompletnie wyjebane do czasu jak nie zaczales co deda pisac mi ez i jaki to ja nie jestem słaby ze jestem noobem i uwaga uwaga "admin to powinien kasowac wszystkich a nie byc takim noobem jak ty" XDDDD Co do wyzwiska to moze trzeba było lepiej sluchac bo chuj ci w pysk nie bylo do ciebie przyjacielu tylko do @Majonezik w formie żartu, szkoda by mi było czasu zeby wyzywac sie z takim graczem. Potem nawet majonez zwrocil ci uwage ale ty wolales dalej pisac mi jaki to nie jestem slaby wiec uznalem to za prowokowanie mnie lecz moglem tez dac ci bana za obrazanie admina bo ja to tak przyjalem :PP 

Co do ostatniego zdania "Apeluje zeby go zdegradowac bo chyba ktos kto nie ma szacunku do gracza nie powinien byc adminem" to dlaczego gdy ktos nie ma do mnie szacunku to ja mam miec dla niego? Nawet jesli jestem adminem to tak nie działa kolego.

Według mnie ban jak najbardziej słuszny i powinien zostać, najlepiej niech wypowie się swiadek i opiekun @Majonezik

Nie pozdrawiam 

Edit: jakby cos było napisane łamanym Polskim to przepraszam ale słaby dzień jest posiadany

Edited by sillek

Uważam że całe zajście nie miało sensu lecz takie nie potrzebne zaczepki z twoje strony @Noxy+!* nie powinny mieć miejsca bo takie zaczepki potrafią wkurwić i ban ze strony @sillek był po części słuszny bo to była naturalna reakcja . W tym przypadku nie biorę niczyjej strony bo każdy w jakimś tam stopniu zawinił i tyle w temacie.

POZDRO

• Like 1

Zaczepki ze strony graczy się zdarzają, ale to admin powinien dawać przykład i starać się olewać, przemykać oko na takie sprawy. ( wulgaryzmy w swoją stronę należało by jednak pisać na czacie dla administracji - po co zwykli gracze mają to widzieć?) 

Skoro opiekun uznał że ban słuszny i wyjaśnił sytuację, temat zamykam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this