Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
RaVVVVVV

odrzucone [ADMIN][ONLY MIRAGE] RAVVVVVV

Recommended Posts

Twoje imię: Mateusz.
Twój wiek: 25 lat.
Twoje zainteresowania: Podróże, informatyka(programowanie) oraz wszelaki sport tj. bieganie, siłownia, pływanie.
Twoje doświadczenie: Od 2005 roku jestem aktywnym członkiem społeczności CS. Mianowicie w CS:GO gram od bety. Miałem własną sieć serwerów FreeShot.pl, byłem adminem w wielu miejscach w swojej "karierze".

Znajomość konsoli SourceMod: [10/10].

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): 

https://www.gametracker.com/player/%3F%60%20RAVVVVVV/91.224.117.19:27400/

STEAM_ID: STEAM_0:0:20144114
Coś na Twój temat: Nazywam się Mateusz. Skończyłem studia inżynierskie. Ludzie powinni mnie kojarzyć z serwera jako życzliwą i pomocną osobę. 🙂
Będziesz aktywny na forum?:  Jasne, że tak. Dopiero zaczynam działalność na forum. Choć bardziej bardziej chciałbym się skupić na porządku na serwerze, ponieważ ostatnimi czasami sporo pojawia się cziterów. 🙂
Podsumowanie: Ogólnie chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera, ponieważ ostatnio sporo grywam na serwerze i chciałbym, żeby każdy gracz czerpał frajdę z grania. 🙂

Edited by RaVVVVVV
Literówka.

Nie spełniasz podstawowych wymagań, nie całe 10 godzin przegranych na serwerze, do tego niska aktywność godzin na STEAM, póki co jestem na NIE.

Od Maja masz 9 godzin na serwerze, popraw to i powinno byc git. W tym momencie na nie.

Jasne rozumiem, Twoją opinie. Choć jestem w stanie obiecać, że te godzinki będą się powiększać.
Ps. niecałe* - do @fenoFTW

Edited by RaVVVVVV

Wydajesz się bardzo miłym graczem, ale jak koledzy wyżej napisali nie spełniasz narazie wszystkich kryteriów. Pograj jeszcze i pokaz się trochę graczom. Narazie na NIE. 

Podanie na razie ODRZUCAM ,bo tak jak chłopaki piszą masz strasznie mało godzin ,a z serwera też cię kojarzę jako w porządku gościa. Napisz podanie za miesiąc i zobaczymy jak wypadniesz z godzinami 😉

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this