Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

‽๏ιร๏и™

zamknięte [Skarga] [czarek] [PompaTeam.pl [Only Mirage][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR] @ 1]

Recommended Posts

Twoja nazwa: Poison™
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: czarek
Data przewinienia: 22.05.2020
Mapa: Mirage
Link do demka/ss: ( http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200522-0604-de_mirage.dem.zip ) ss pod tym postem dam z konsoli
Opis sytuacji: Otóż Admin (czarek) serwera only mirage pisał do gracza (KING) który aktualnie grał na serwerze że ma podać link do main konta i wyglądało to w taki sposób:

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : king daj mi maina
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : albo ban bo 400 h to za mało na takie skile

KING‎ : ?
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : daj mi maina

KING‎ : WTF

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : main
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : masz 5 sekund
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 4
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 3

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 2

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : daj main
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : konto

KING‎ : AAA

KING‎ : CZEKAJ 

*NIE ŻYJE* ★VIP★ Poison™ : po co ci mai konto wtf

*NIE ŻYJE* ★VIP★ Poison™ : to nie powinno miec żadnego wpływu na ocenę gracza przez admina

Jeszcze jedno zdanie było ode mnie (Poison™)  w kierunku (ADMINA) ale pisałem na ([email protected]) i nie widzę tego w konsoli ale w tym zdaniu nie było żadnego przekleństwa itp. w kierunku (ADMINA)

tylko było coś w stylu (Czyli jak ja zacznę grać dobrze to też banik ?) no nie powiem że tak samo to zdanie wyglądało bo nie chcę skłamać ale końcówka identycznie i to było to zdanie ofensywne

a pan (ADMIN zareagował tak )
Disconnect: Zostales zbanowany na tym serwerze, sprawdz http://csgo.pompateam.pl/bans/ zeby uzyskac wiecej informacji.
Disconnect: Zostales zbanowany na tym serwerze, sprawdz http://csgo.pompateam.pl/bans/ zeby uzyskac wiecej informacji.

Name Poison™
Steam ID STEAM_1:0:505055569 (View Steam Profile)
Invoked on 05-22-20 06:34
Expires on 05-22-20 06:49
Length 15 min
Reason cwaniak
Admin czarek
Server PompaTeam.pl [Only Mirage][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR] @ 1
Edited by ‽๏ιร๏и™

https://nfhost.me/image/mzUCA

link do ss z konsoli

(Niby to tylko 15 min bana ale głównie chodziło mi o tą sytuację z KING ponieważ ja też mam konto z 500h i to jest moje jedyne w tym momencie
i gdybym nie robił se w tamtym momencie jaj na serwie i grał najlepiej jak umiem to dał by mi perma jak znając życie za WH ale pan (ASDMIN czarek) z dopiskiem ( *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : albo ban bo 400 h to za mało na takie skile )  też nie chcę żeby to brzmiało w sposób taki że uważam się za nie wiadomo jakiego gracza ale takie są fakty już 3 razy za WH perma u was dostałem nie zdziwił bym się gdyby nowy admin też mnie zbanował 

Edited by ‽๏ιร๏и™

Dostałem propozycje na to iż KING ma czity więc oglądałem jego grę i grał bardzo dobrze zdecydowanie za dobrze mając 400h w grze więc chciałem sprawdzić jego main bo może tylko nowe konto założył z tego względu, że miał Vaca na poprzednim. W tym przypadku nie miał i nie dałem mu bana. Ty dostałeś bana na 15 minut za to, że cwaniakowałeś tak jak w "powodzie" było, bardzo mnie  zirytowało twoje zachowanie. "(Niby to tylko 15 min bana ale głównie chodziło mi o tą sytuację z KING ponieważ ja też mam konto z 500h i to jest moje jedyne w tym momencie i gdybym nie robił se w tamtym momencie jaj na serwie i grał najlepiej jak umiem to dał by mi perma jak znając życie za WH" - Odpowiadając na to mogę tylko powiedzieć, że gram już w te grę parę lat i wiem, że jeżeli ktoś przykładowe 400h i gra jak moi znajomi co mają po 2000h to coś może być nie tak jeżeli to jego pierwsze konto. Na koniec dodam, że jedynym błędem jaki popełniłem to zachowanie się zbyt agresywnie, gdyż użytkowsnik KING olewał moje MIŁE spytanie się o main konto, za to przepraszam. Jak dla mnie winy popełniły obie strony ja za swoją przepraszam i wiem, że się więcej nie powtórzy.

Pozdrawiam, miłego dnia!

@czareczek

Tylko pamiętaj, czasami zdarza się, że taka osoba po 400h jest lepsza niż niektórzy po 2000h 😄. Jeden może mieć 2000h I dalej siedzieć przykładowo w Silverze, a drugi 400h I już mieć Le 😉. Mam takich kolegów, co po prostu przeszli z innej gry na CS'A i szło im jeszcze lepiej, przez co posiadali już na początku wysokie rangi. 

Warto patrzeć na to jak ktoś gra, a nie czy ma inne konto. Zawsze Ci może podać fałszywe albo od kolegi 😜

Pozdrawiam💪

@czareczek winy popełniły dwie osoby słabo 

tylko w tym wszystkim jestem jeszcze ja

senk jest w tym że po z wróceniu ci uwagi normalnym słownictwem z nutką takiego ataku bo jak pisałem sam mógł bym się znaleźć na tym miejscu co KING ty jako Admin dający przykład i osoba która powinna trzymać nerwy na wodzy od razu mnie zbanowałeś na 15 min powód cwaniak bardzo słabo z twojej strony

czyli jak ktoś ci nie pasuje to go wywalasz z serwa na jakiś czas ??

Nie widzisz różnicy między sprawiedliwością a cwaniactwem  ?

bo to co zrobiłeś nie było kompletnie sprawiedliwe.

Edited by ‽๏ιร๏и™

Godziny spędzone w grze nie powinny mieć wpływu na ocenę przez admina. Gra na smurfach nie jest zabroniona i nie trzeba spowiadać z głównego konta.

Co innego jeśli admin ma twarde dowody, że gracz dostał vac bana na innym koncie i jeśli było to nie dawniej niż 1000 dni temu to powinien nałożyć bana.

• Upvote 1

@Spyrek  +1

tylko tak jak widać na ss z konsoli lub z demka @czareczek chciał dać mu bana za to że go nie poda a ja zdziwiony i trochę zdenerwowany bo też mógł bym się znaleźć na tym miejscu zwróciłem mu uwagę i dostałem BANA bo cwaniak niby 15 minut ale to i tak BAN 

Napisałem tą skargę żeby Admin nie banował se na jakiś czas za to że poczuł się urażony (nie używałem żadnych wulgarnych słów, spamów, itp. za co mógł by tak postąpić żebym się ogarną) tylko zareagowałem na takie chamskie i moim zdaniem bezsensowne zachowanie a przy okazji żeby wyjaśnić sprawę z graczem KING bo może się takie działanie powtarzać 

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : king daj mi maina
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : albo ban bo 400 h to za mało na takie skile

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : daj mi maina

KING‎ : WTF

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : main
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : masz 5 sekund
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 4
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 3

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : 2

*OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : daj main
 *OBSERWATOR*  ►Admin◄ ciachbajera : konto

KING‎ : AAA

KING‎ : CZEKAJ 

Dla jasności ja mam 500h na ten moment i to nie jest moje pierwsze konto tylko drugie bo moje pierwsze gdzie miałem chyba z 800h straciłem bo ktoś mi je przeją i gdybym to teraz ja był na miejscu KING dostał bym BANA bo bym mu nie podał (a po za tym ktoś mógł by mieć faktycznie main konto z 400h grania w CS GO czyli też by dostał bana bo by czarkowi nie podał konta z większymi ilościami godzin grania słabo )

(bawiłem się na stronkach z ruletką dlatego straciłem main konto)

żeby można w jakąś tam ruletkę zagrać trzeba było połączyć swoje konto steam przez 2 tygodnie się bawiłem a potem ktoś zmienił mi hasło na steam (miałem na e-mail to samo hasło) na ten moment jestem mądrzejszy ;D

Edited by ‽๏ιร๏и™

Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Następnym razem adminowi @czareczek zostaną zmniejszone uprawnienia lub degradacja. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...