Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  

Recommended Posts

Tytuł: [Skarga] [Admin - TOM GRUZ] [PompaTeam.pl [FFA][WS][KNIFE][RANGI][GLOVES][128TR] @ pukawka.pl]

Twoja nazwa: why you cheating 😞
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: Admin - TOM GRUZ
Data przewinienia: 05-21-20 20:46
Mapa: de_cache
Link do demka/ss: jeszcze nie ma demka na liście demek 
Opis sytuacji: (wklejam opis z zgłoszenia o unban):
Admin chyba dostał świeżo swoje uprawnienia bo widać jest bardzo władczy, gra pod innym nickiem niż zwykle i w każdej możliwej sytuacji jest wcelowany idealnie timingowo - po prostu jak na wh, dostał admina to teraz tym bardziej bezkarnie może cheatować - wcześniej wiele osób się na niego skarżyło, ze jest wszechwiedzący podczas gry. Po jednej z takich zagrywek z jego strony napisałem coś w stylu 'pies wszechwiedzący'. Po czym zabawiał się ze mną w jakąś gierkę jak dziecko pod tytułem 'DAJE CI 5min ZEBYS MOGL ZDECYDOWAC JAK DLUGIEGO CHCESZ BANA' - pisząc wszystko wielkimi literami cały czas, a jak wiadomo z regulaminu większości serwerów nie należy tak pisać, więc chyba troszkę się poczuł, jak zwróciłem mu uwagę napisał, że ma taki kaprys i będzie pisał jak ma ochotę. Później przypomniał mi, że moje 5min cały czas leci więc odpisałem mu coś w stylu 'moja odpowiedź to 0min chłopcze'. Po czym dostałem perm bana - co wynika z listy banów. Po 1 ten chłopczyk któremu daliście admina powinien dać mi mute na pisanie czy mówienie, albo kicka jako ostrzeżenie, a nie banować, dodatkowo powód blokady jest źle opisany. Myśli może, że jest bogiem serwera teraz i może tak się zachowywać. Tym samym chciałbym złożyć skargę na te dziecko (zachowanie na to wskazuje więc tak przypuszczam) aby zabrać mu administratora bo nie dość, że jego zagrywki są obvious wh to jeszcze teraz się popisuje swoją władzą podczas gdy serwer umiera. Nie właściwym osobom dajecie takie uprawnienia, proszę u UB. 

Edited by kolega

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odbanowany. Admin nie użył  cudzysłowiu dlatego dostałeś perma 

Dla przypomnienia: 
sm_ban „nick ze spacja” „czas” „powód” 

Co do wh, to słyszę takie wiadomości od dwóch lat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...