Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xunny

przyjęty [Moderator] Xunny

Recommended Posts

Twoje imię: Damian
Twój wiek: 21
Twoje zainteresowania: Do moich zainteresowań należy m.in funkcja opiekuna forum czy też redaktora, lubię wolny czas spędzać aktywnie na forum.

Odchodząc od rangi, do moich zainteresowań należy także Esport, piłka ręczna oraz "telekomunikacja" ponieważ pracuję w Salonie Orange, kocham to robić, dlatego kocham to co robię, tyczy się to jak i pracy w salonie, jak i pracy na forum.

Twoje doświadczenie: Kilkukrotny moderator na różnych forach, do wczoraj pełniłem rolę Administratora forum z dość dużą aktywnością, bo aż 2/3tyś graczy dziennie. Zajmowałem się opieką nad całym forum, pilnowałem wszystkie działy oraz rekrutowałem swoich pomocników tzn Próbnych moderatorów:)

Kategoria, którą chcesz moderować: Jest to dla mnie bez znaczenia, każdą kategorię jaką dostanę, jestem w stanie moderować, mogę się także powołać nad pełnienie pieczy nad kilkoma kategoriami jednocześnie.

Coś na Twój temat: Tak jak wyżej już wspominałem, jestem 21 letnim miłośnikiem spędzania czasu na forum:)

Jest to moje hobby i pasja, poza godzinami pracy lubię sobie odpocząć przy Grach, Netflixie lub ewentualnie jakimś browarze w knajpie ze znajomymi.

Od kilku lat pracuję w jednym i tym samym zawodzie, tzn w firmie Orange. Praca z ludźmi jest dla mnie łatwa, czuję się pewny siebie gdy mam styczność z drugą osobą. Potrafię zająć się grupą ludzi która jest pode mną, daje im wsparcie 24/7 oraz pomoc.

Podsumowanie: Reasumując wszystko co zamieściłem w swoim podaniu, jestem osobą odpowiedzialną i sumienną, potrafię dokończyć wszystkie sprawy które mi powierzono od razu, do końca. Mam wysokie doświadczenie jeżeli chodzi o pracę na forum i opiekę nad nim.

Jestem także takim typem człowieka który słucha się swoich przełożonych i nie sprawia problemów.

Jeżeli wybierzecie mnie, nikogo nie zawiodę i spisze  się na medal.

Na sieci zostaje do końca, zamierzam pomóc ze wszystkich sił aby serwery poszły w górę, tak samo jeżeli chodzi o projekt dusta2 🙂

Zamierzam rozwijać się wraz z serwerownią.

• Like 1

Na TAK

• Thanks 1

Myślę, że na pomocnika forum się na pewno nada :D Na Tak

• Thanks 1

Jak najbardziej na tak, takich osób nam potrzeba. Z doświadczeniem oraz aktywnością.

• Thanks 1

Duża aktywność i widoczne zaangażowanie.

Stara się i jak mówi ma doświadczenie, więc dla mnie się nadaje. 

Na Tak.

• Thanks 1

Podtrzymuje swoje stanowisko, nadal jestem na nie. Aktywność i zaangażowanie, jasne. Bardzo miło z Twojej strony, ale wszystko robisz w dziwnym pośpiechu. Pojawiasz się praktycznie znikąd (niekoniecznie), niewiele osób wie kim byłeś wcześniej co moim zdaniem Cię po prostu przekreśla. To tak jakbyś budował swoją osobę tutaj od nowa, co uważam po prostu za zachowanie niesprawiedliwe, tym bardziej jeśli znam Twoją sytuację jeśli mówimy o samej grze (co również Cię przekreśla i to niejednokrotnie). 

Jestem na nie, moje powody znasz. Jestem przekonana że wiesz o czym mówię. Najlepiej powiedzieć prawdę jaka by ona nie była, a zaufanie myślę że mógłbyś zyskać, tudzież odbudować. 

• Like 1
  • Upvote 3

@Karmela 

Masz rację to wiadomo, ale skoro próbuje pomóc może dać szanse. Wiem jaka jest polityka tutaj na takie sprawy, ale może by pomógł skoro ma duże chęci ❤️

Z drugiej strony przeszłość no stawia go trochę w złym świetle I szansę zaprzepaścił( jak powiedziałaś).

Ale skoro inni mu zaufalii, to czemu I nie my. A jak sytuacja by się powtórzyła, no to cóż... procedura znana

Pozderki ❤️

Edited by Parslei

Na TAK

Bardzo jesteś aktywny na forum (gdzie nie popatrzę tam jesteś )ale moim zdaniem powinieneś najpierw zająć się serwerami, tam gdzie jesteś adminem (1vs1 i dd2). Pokaz najpierw, ze tutaj jesteś dobry i ze to jest funkcja dla Ciebie.

Co do podania - ctrl c, ctrl v - podanie wklejone (zmieniona tylko końcówka ale w doświadczeniu dalej do wczoraj byleś modem na jakimś forum). Ładniej to by wyglądało jakbyś napisał od nowa podanko. Nie ma co się spieszyć z podaniem.

Nie jestem ani na nie ani na tak

Pozdrawiam cieplutko

• Upvote 1

Witam,

Nie chciałem się wypowiadać w swoim podaniu ponieważ z reguły się tak nie robi, ale chciałbym aby wszystko było jasne...

Nie chcę aby ktoś patrzył na mnie przez pryzmat niedojrzałego i niestabilnego psychicznie chlopaka sprzed 3, 4 lat.

Od dłuższego czasu moja „praca” poboczna to opieka nad forum, sam nawet stawiałem serwer na ips.

Czuję się jakbym dla niektórych wyglądał na bandytę który za wszelką cenę chcę zniszczyć sieć,

otóż nie, chcę tylko przełożyć swoją wysoką aktywność, doświadczenie oraz zaangażowanie w coś pożytecznego.

Nie szukam sobie wrogów bo nie do tego w życiu zmierzam.

Mam własne mieszkanie, narzeczoną oraz dobrą pracę, w obecnej chwili frajdę sprawia mi bardziej pomaganie niżeli niszczenie czegoś, stąd także moje zaangażowanie w projekt only dusta, robię co tylko mogę aby przyciągnąć graczy.

Osobiście rozumiem osoby które są na nie, każdy ma swoje zdanie i poglądy, natomiast sam w życiu zauważyłem, że warto ufać ludziom i się na nich otworzyć, pozdrawiam.

Finalną decyzję pozostawiam dla @Baku

Edited by xunny
  • Like 3

Podanie zawieszone na czas nieokreślony.

• Upvote 1

Podanie zaakceptowane.

Od Ciebie zależy jak długo będziesz na tym stanowisku.

• Wow 1
  • Haha 1
  • Thanks 1
  • Downvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this