Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Recommended Posts

Nick z gry: GTX casedrop.eu
Data blokady: 17.05.2020
Serwer :PompaTeam.pl [only mirage]
Nick admina:Chujowy jak FaZe
Powód blokady:Dostałem bana za to że na poprzednim koncie posiadam VAC BANA którego dostałem 239 dni temu i teraz miałem dobre staty i mnie zbanowali
Screeny/demko: 
Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage
Opis sytuacji: Grałem już drugą mapę na serwerze dobrze mi szło miałem gdzieś około 26 kili i nagle mnie wywaliło z serwera. Chwilę przed dostaniem bana na czacie z mojej drużyny (Antyterroryści) ktoś napisał mam już jednego do wyrzucenia i do słownie po przeczytaniu tego zaczęła się runda i dostałem bana. Grałem wtedy z moim kolegą i gdy dostałem ban to on się zapytał tego admina "dlaczego on dostał bana?" a admin na "na poprzednim koncie ma vaca"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ban zostaje - powód: vac na innym Twoim koncie. 
Nie tolerujemy osób z vac-banem.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...