Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
xCypeKK -iwnl-

[Zamknięty] Skarga na adninistratora

Recommended Posts

Nie mam pojęcia, gdzie mogę złożyć taka skargę, więc złożę ją tutaj. Chciałbym złożyć skargę na administratora i nicku Haxed. Ewidentnie nadużywa on swoich funkcji, a także nie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Nie banuje ewidentnego cheatera, nie zamierza go nawet sprawdzić. W dodatku praktycznie każdego kto się odezwie mutuje na godzinę. Wnioskuję o skreslenie go z listy administracji. Dziękuję i życzę miłego dnia :) 

• Like 1

Witaj, pozwolę sobie na wypowiedź.

Oskarżając @Haxed dobrze by było jakbyś wstawił jakieś konkretne dowody, niestety nie masz takiej informacji czy sprawdzał kogoś na demku czy nie.

Wstaw jakieś demka w których Haxed mutował kogoś kto się "odezwie"

Dobrze by było także jakbyś miał screeny bądź nagrania z owych nadużyć władzy przez niego, w skrócie: za mało dowodów aby skreślić kogoś z administracji, przedstawiłeś zarzuty natomiast są one puste i niepoparte żadnymi dowodami, pozdrawiam.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Cypek zapewne chodzi Ci o sytuację jak dostałeś gaga za nazywanie innego gracza, który okazał się być cheaterem "pizdą". Nie przypominam sobie żebym kogoś zmutował na godzinę,  znowu przypuszczam, że chodzi ci jak dynia pisał o mucie za danie mi kosy w plecy. Do takiego zdarzenia nie doszło. Dynia się mnie zapytał po fakcie czy teraz dostanie bana, ja żartobliwie odpisałem, że dostanie muta. Widocznie nie zrozumiał żartu... 

Edited by Haxed

Dowody swoją drogą. Dowody pojawią się jeśli autor tematu dostosuje się do wzoru, w którym chcąc nie chcąc dowody będzie musiał podać.

Zły dział, odpowiedni dział jest tutaj: https://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/304-skarga-na-gracza-administratora/ - natomiast wzór skargi znajduje się na samej górze.

Ten temat jest do edycji lub do zamknięcia, jeśli nie zostanie zedytowany według wzoru. 

Abstrachując od tematu, @xunny bawisz się w moderatora i wychodzi Ci to nieudolnie, za szybko chcesz zająć jakiś stołek. Pozwalaj sobie na wypowiedzi, jasne - ale ogranicz je tam, gdzie Cię potrzebują. 

@Baku

Edited by Karmela
  • Haha 1
  • Upvote 3

Temat przeniesiony,
teraz daję Ci 24h na poprawę tematu (używając opcji "EDYTUJ") i zastosowanie się do wzoru.

Wzór:
Twoja nazwa: 
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę:
Data przewinienia:
Mapa:
Link do demka/ss:   
Opis sytuacji:

• Thanks 1
  • Upvote 1

Ludzie zastanówcie się czasem, jak już piszecie skargę. Macie wszystko podane jak na tacy (wzór podany jest na forum, nawet myśleć nie trzeba), a wy i tak robicie takie skargi, z których nic nie wynika, bo zapominacie o podstawowych rzeczach takich jak dowody.

Edited by Qender
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...