Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
xunny

[Arena 1vs1] Xunny

Recommended Posts

Twoje imię: Damian

Twój wiek: 21

Twoje zainteresowania:

Lubię wolny czas spędzać aktywnie na forum.

Odchodząc od rangi, do moich zainteresowań należy także Esport, piłka ręczna oraz "telekomunikacja" ponieważ pracuję w Salonie Orange, kocham to robić, dlatego kocham to co robię, tyczy się to jak i pracy w salonie, jak i pracy na forum.

Twoje doświadczenie: Moje doświadczenie porównując do forum jest nieco mniejsze,

były admin csgo (jeżeli chodzi o CSGO) Ale także administrator kilku serwerów metin2.

Co do gry, LEM na koncie zobowiązuje ^^

Znajomość konsoli SourceMod: 7

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/xunny/145.239.21.248:27210/

STEAM_ID: STEAM_0:1:537813404

Coś na Twój temat:

Tak jak wyżej już wspominałem, jestem 21 letnim miłośnikiem spędzania czasu na forum:)

Jest to moje hobby i pasja, poza godzinami pracy lubię sobie odpocząć przy Grach, Netflixie lub ewentualnie jakimś browarze w knajpie ze znajomymi.

Od kilku lat pracuję w jednym i tym samym zawodzie, tzn w firmie Orange. Praca z ludźmi jest dla mnie łatwa, czuję się pewny siebie gdy mam styczność z drugą osobą. Potrafię zająć się grupą ludzi która jest pode mną, daje im wsparcie 24/7 oraz pomoc.

Będziesz aktywny na forum?: Tak jak wspominałem, uwielbiam spędzać czas na forum, więc dostępny będę praktycznie 24/7

Podsumowanie: 

Aktywność poprawiłem, jestem praktycznie codziennie dostępny co mogą potwierdzić gracze jak i inna administracja 🙂

Uprzedzając pytania ciekawskich, przed chwilą napisałem podanie także na Moderatora forum.

Odpowiedź brzmi, nie, nie jestem zainteresowany wielką ilością rang w sieci, na funkcję moderatora aplikuję dlatego, że zrezygnowałem z obecnie pełnionej roli i mam duży zapas czasu.

Aplikuję na admina aren dlatego, że często lubię na nich grać, było już wiele przypadków, że grając sam lub z kimś natknąłem się na cheaterów tudzież zwykłych trolli i nie było osoby która mogłaby zainterweniować, dlatego kłaniam się ja, osoba która chcę wyciągnąć  swoją pomocną dłoń. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania, chciałbym serdecznie poprosić o możliwość wykazania się, nikt się na mnie nie zawiedzie, pozdrawiam. 🙂

• Upvote 1

takiego nam trzeba, jestem na tak

jest spk

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this