Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
wixao

[Odrzucony] Podanie na admina

Recommended Posts

Twoje imię: Wiktoria "wixao"
Twój wiek: 20 lat
Twoje zainteresowania: Gry komputerowe, musicale, taniec i spiew + karate i tenis stolowy
Twoje doświadczenie:
Brak doswiadczenia
Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] 6/10 (konsola nie jest mi obca) 🙂

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/wixao/145.239.21.248:27210/

STEAM_ID:https://steamcommunity.com/profiles/76561198314928042 // STEAM_1:0:177331157
Coś na Twój temat: Jestem bardzo wesola i pozytywna osoba z manierami. Lubie poznawac nowe osoby na serwerze i z nimi rozmawiac :D
Będziesz aktywny na forum?: Oczywiscie, ze tak! Jestem bardzo aktywna osoba 🙂

Podsumowanie: Mam nadzieje, zs zostane przyjeta na admina poniewaz spelniam wysztkie wymagania + znam bardzo dobrze angielski (mieszkam w Anglii 5 lat) i lubie sie uczyc nowych rzeczy.

• Upvote 3
  • Downvote 1

Grałaś na serwerze pod innym nickiem w ostatnim czasie?

Jeśli nie, to nie spełniasz warunku co do przegrania 15-20 godzin miesięcznie na serwerze. W ostatnim miesiącu masz około dwóch godzin. 

Jeśli grałaś pod innym nickiem, edytuj temat i dorzuć jeszcze jeden link do GT. 

• Like 2
  • Downvote 1

3 godziny temu, Karmela napisał:

Grałaś na serwerze pod innym nickiem w ostatnim czasie?

Jeśli nie, to nie spełniasz warunku co do przegrania 15-20 godzin miesięcznie na serwerze. W ostatnim miesiącu masz około dwóch godzin. 

Jeśli grałaś pod innym nickiem, edytuj temat i dorzuć jeszcze jeden link do GT. 

Na arenkach jestem od ponad 1,5 roku i jestem bardzo aktywnym tam graczem. Niestety przez to jaka jest sytuacja zwiazana z coronawirusem (covid-19) musze zrobic sporo prac na zaliczenie na studia sama (nie chce oblac studiow, ktore troche kosztuja). Najpierw obowiązki potem przyjemnosci. Kiedy oddam wszystkie prace wracam znowu na arenki 🙂

Pozdrawiam cieplutko

Popraw aktywność na serwerze i napisz jeszcze raz.

Podanie odrzucone.

• Przykro mi 1
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.