Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
xunny

odrzucone [Moderator] Xunny

Recommended Posts

Witam, wiem jak wygląda sytuacja z rekrutacją @Baku  Ale zrezygnowałem z obecnie pełnionej funkcji na innym forum, więc nawet jeżeli podanie może poleżeć, jestem w stanie poczekać.

Twoje imię: Damian
Twój wiek: 21
Twoje zainteresowania: Do moich zainteresowań należy m.in funkcja opiekuna forum czy też redaktora, lubię wolny czas spędzać aktywnie na forum.

Odchodząc od rangi, do moich zainteresowań należy także Esport, piłka ręczna oraz "telekomunikacja" ponieważ pracuję w Salonie Orange, kocham to robić, dlatego kocham to co robię, tyczy się to jak i pracy w salonie, jak i pracy na forum.

Twoje doświadczenie: Kilkukrotny moderator na różnych forach, do wczoraj pełniłem rolę Administratora forum z dość dużą aktywnością, bo aż 2/3tyś graczy dziennie. Zajmowałem się opieką nad całym forum, pilnowałem wszystkie działy oraz rekrutowałem swoich pomocników tzn Próbnych moderatorów:)

Kategoria, którą chcesz moderować: Jest to dla mnie bez znaczenia, każdą kategorię jaką dostanę, jestem w stanie moderować, mogę się także powołać nad pełnienie pieczy nad kilkoma kategoriami jednocześnie.

Coś na Twój temat: Tak jak wyżej już wspominałem, jestem 21 letnim miłośnikiem spędzania czasu na forum:)

Jest to moje hobby i pasja, poza godzinami pracy lubię sobie odpocząć przy Grach, Netflixie lub ewentualnie jakimś browarze w knajpie ze znajomymi.

Od kilku lat pracuję w jednym i tym samym zawodzie, tzn w firmie Orange. Praca z ludźmi jest dla mnie łatwa, czuję się pewny siebie gdy mam styczność z drugą osobą. Potrafię zająć się grupą ludzi która jest pode mną, daje im wsparcie 24/7 oraz pomoc.

Podsumowanie: Reasumując wszystko co zamieściłem w swoim podaniu, jestem osobą odpowiedzialną i sumienną, potrafię dokończyć wszystkie sprawy które mi powierzono od razu, do końca. Mam wysokie doświadczenie jeżeli chodzi o pracę na forum i opiekę nad nim.

Jestem także takim typem człowieka który słucha się swoich przełożonych i nie sprawia problemów.

Jeżeli wybierzecie mnie, nikogo nie zawiodę i spisze  się na medal.

Pozdrawiam i życzę spóźnionych Wesołych Świąt Wielkanocy.

~Xunny

• Like 2

Niestety podanie odrzucone.

Teoretycznie jesteś miesiąc i kilka dni, zdecydowanie za krótko. Praktycznie jesteś tutaj od kilku lat (chyba trzech), ale więcej informacji nie będę zdradzał, Ci co powinni wiedzieć to wiedzą.

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...