Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
meehow

[Zamknięty] Zmiana punktów

Recommended Posts

Hej,

Wiem, że temat odnośnie punktów był już poruszany 2 miesiące wcześniej i była ankieta dotycząca systemu, ale to średnio działa. Gram na tym serwerze od lutego i do tej pory system rang był jak najbardziej odpowiedni. Za zabicie niezależnie od rangi dostawało się 2pkt, a za śmierć odejmowało się 2pkt. Po resecie, który nastąpił na początku kwietnia ten system się zmienił i to po prostu według mnie nie ma sensu. Na serwerze przewijają się ciągle nowi gracze i zaczynają od silvera. Często nie są oni na najwyższym poziomie przez co ranga im spada. Za każdym razem gdy wchodzę na serwer to widzę maksymalnie 3-4 graczy, którzy wyszli z silvera i mają golda 1-2. Gdyby to był stary system większość lepszych graczy miała by już może orzełka a jak dotąd orzełka ma tylko jedna osoba. Ja jako dość dobry gracz z kd 2.40 potrafię wejść na serwer i mieć staty 8/2 a i tak ranga mi spadnie przez to że zabiły mnie 2 osoby z silvera. Nawet mając MG1 zabije mnie ktoś z golda i mam już -7pkt. Według mnie jest to bezsensowne, że muszę zabić 4 osoby żeby odrobić punkty za jedną śmierć. W marcu na typ etapie 1 w topce był ktoś kto już miał 5-6 tyś pkt. a teraz 2500. Widziałem przed chwilą stary post admina dotyczący tych punktów i najlepiej by było jakby ten system wrócił.

• Thanks 1
  • Downvote 2

Co prawda takowy system punktacji był testowy i według mnie spisał się dobrze, był uzależniony od czasu spędzonego na serwerze, ale sprawiedliwy. 

Sam dużo nie gram, a i tak zabierają mi sporo punktów.

Sporo osób wolało "nowy-stary" (2 za 2). 

Powtórzę po raz kolejny. 

@Spyrek pracuje nad systemem punktowym, który wygrał w ankiecie. Jest to system, który dzieli graczy na poziomy, a punkty będą zabierane tylko w odpowiednich przedziałach. Wszystko rozpisane jest tutaj: 

Taki system jest bardziej skomplikowany niż wszystkie inne propozycje, a jego wybór wiążę się z pracą, na którą nie każdy ma po prostu czas od razu. System 2 za 2 nie pasował ludziom, dlatego zostanie zmieniony na inny. System punktowy który jest obecnie na serwerze jest systemem, który stosuje się od lat na wszystkich naszych serwerach. Oczywiście, wiążę się on z dużą ilością traconych punktów i tutaj właśnie pojawia się problem. Tymczasowo wrócił ten system, jednak kiedy tylko gotowy będzie nowy ranking - zmienimy go. 

Co do narzekania na punkty które tracicie. Cóż, ciężko jest dogodzić każdemu. Dla jednych jest to rywalizacja, dla innych jest to przeszkoda - mimo wszystko uważam że jest to system sprawiedliwy, przecież każdy ma takie same szanse, każdemu zabiera się taką samą ilość punktów jeśli różnice między jednym graczem, a drugim są identyczne. 

Dopóki nie powstanie nowy system rankingowy, zwiększam ilość zabójstw wymaganych do "rejestracji" w rankingu do 150 - to wszystko co aktualnie mogę zaoferować.

• Upvote 2

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this