Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
ogoray

[Zamknięty] [Skarga] na admina "Masuj dzika" Mirage only

Recommended Posts

Twoja nazwa:  Ogoray
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: Masuj Dzika
Data przewinienia: 20.03.2020r 
Mapa: mirage
Opis sytuacji: Admin kickuje ludzi za nie wykonywanie celów mapy (co popieram), a sam robi analogiczną rzecz chowając deagla w A apsach ;) Równi równiejsi, admin nadludź- gracz podludź.

Mniej hipokryzji, więcej konsekwencji wam życzę mości Admini

Dzięki dzięki za te miłe słowa, ale przypomnisz mi misiaczku kiedy kogoś kickłem za cele mapy? Ani razu jeszcze nikogo nie wywaliłem za cele mapy, chociaż sam widziałem raz jak ktoś za takie coś wyrzucił, ale jesteś sprzedawczykiem i tyle w temacie ;). Grasz to daj grać innym elo

Nie odwołuję się od bana, bo zasłużyłem na niego. Kicknąłeś przynajmniej jednego gracza z powodu "graj", a kilku innych za "afk" więc wygląda na to, że to nie to samo i interpretuje to jako kampienie/nie wykonywanie celów. Chwile później siedzisz w apsach i chowasz potężną sume 1700$ ¯\_(ツ)_/¯

Samo uzasadnienie AFK chyba mówi wszystko ;), a kick "graj" za siedzenie na respie i strzelanie w afków, ciągłe tańczenie i nic nie robienie oraz ciągłe wybieranie skinów 🙂 więc ta interpretacja trochę z dupy jest, ale ok

Jeśli jest tak jak mówisz, to zwracam honor i proszę o wybaczenie 🙂 Oskarżenie wycofuje, a temat można zamknąć/usunąć

• Wow 1

Zamykam

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...