Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
Karmela

[Zamknięty] Noworoczny Turniej 1v1 PT - Podsumowanie.

Recommended Posts

Turniej dobiegł końca! 

Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie, gratuluję zwycięzcom i zachęcam do aktywnego uczestniczenia w życiu forum. W przyszłości pojawi się więcej konkursów 😁.
Do turnieju zakwalifikowały się 32 osoby. Przebieg turnieju, drabinkę oraz wyniki możecie zobaczyć tutaj: 

Tak jak zapowiadałam, w turnieju do wygrania były VIP'y oraz skiny. 

Miejsca 16-9 otrzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy. Są to:

- Masuj Dzika
- SureMo
- Qender
- neysuBOT
- limon2k
- Sokół
- Ragnu
- Poturr =]

Miejsca 8-5 otrzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 10zł. Są to:

- majkcy
- Płetwek
- ins
- Keep Calm 

Za zajęcie 4 i 3 miejsca @banderas323 oraz @Haxed otzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 20zł.

Za zajęcie 2 miejsca @kubaYOLO otrzyma VIP'a na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 30zł. 

Za zwycięstwo w całym turnieju, gracz @B0R3K otzyma VIP'a na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 50zł. 

drabinka3.jpg

***Nagrody będą rozdawane w przeciągu tego tygodnia. Jeśli ktoś nie otrzyma swojej nagrody, proszę zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej na steam - https://steamcommunity.com/id/Karmelka/

Tematu tymczasowo nie zamykam. Jestem otwarta na propozycje, sugestie i krytykę odnośnie turnieju. Był to właściwie pierwszy turniej, który organizowałam więc sama do końca nie wiedziałam czy będę w stanie to zrobić. Mam nadzieję, że ostatecznie wyszło w porządku. Jeśli coś komuś nie odpowiadało lub ktoś chce zasugerować jakieś zmiany - śmiało piszcie o tym poniżej, z pewnością wezmę je pod uwagę przy organizacji kolejnych dla Was konkursów!

• Like 7
  • Thanks 1
  • Upvote 2

Osobiście podobał mi się turniej, czekam na więcej, dziękuje wszystkim za gre, było super!

• Like 1

Zapomniałam dodać, a to równie ważne - dziękuję naszemu profesjonalnemu grafikowi @anvi za piękną drabinkę 😍

• Like 1

Udany turniej ^^ , świetna robota Kamila ;3

• Like 1

Proponuję turniej w kalambury.

• Upvote 3

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...